BAŞHEKİM NEVRUZ EREZ’DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Tarih : 2017-01-09 / Kategori : Sağlık

BAŞHEKİM NEVRUZ EREZ’DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI Bahceşehir Koleji

yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

Iğdır Devlet  Hastanesi Başhekimi Operatör.Dr. Nevruz Erez, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle mesaj yayımladı.

         Başhekim Dr. Erez, Gazeteciler toplumun gören gözü işten kulağıdır.ilkeli, tarafsız ve araştırmacı bir gazetecilik, ülkenin demokratik gelişmesine doğrudan katkı sağladığını belirtti.
           Iğdır Devlet  Hastanesi Başhekimi Operatör.Dr. Nevruz Erez,mesajında, şunları kaydetti:”“Basın bir toplumun sesi, gözü, kulağı ve aynasıdır. Bu nedenle medyaya ve mensuplarına önem vermekteyiz.
              Iğdır’da basın çalışanlarının yerel ve ulusal medya alanında özveriyle yaptığı görevin kamunun menfaati için yapıldığının bilincindeyiz.Çağdaş ve demokratik toplumlarda olması gerektiği gibi gazeteciler yaptıkları gerçek, doğru, tarafsız haberler ile toplumu bilgilendirir ve basın bu toplumlarda yasama, yürütme ve yargıdan sonra dördüncü kuvvet kabul edilir. Tarafsız, ilkeli, objektif, gerçek haberleri ile gerek gazetedeki köşelerinde gerekse gazetedeki manşetleri ile okuyan vatandaşa her zaman ulaşan gazeteciler Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de söylediği gibi, Bir milleti aydınlatma ve uyarmada bir millete muhtaç olduğu fikrî gıdayı vermekte, özet olarak bir milletin mutluluk hedefi olan müşterek istikamette yürümesini teminde, basın başlı başına bir kuvvettir.
                 Bu duygu ve düşüncelerle yönetimin güçlü ve dinamik olmasında büyük katkısı olan siz değerli basın çalışanlarımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarı dilerim.” Haber :A. Şıktaş

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.