IĞDIR BELEDİYESİNİN KONSERİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Tarih : 2017-05-18 / Kategori : Genel Haber

IĞDIR BELEDİYESİNİN KONSERİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ Bahceşehir Koleji

yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

Iğdır Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ücretsiz olarak organize edilen türkü ve şiir dinletisi Iğdır halkı tarafından büyük ilgi gördü.

 

Iğdır Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ücretsiz olarak organize edilen konserde sanatçılar Cevdet Bağca, Tunay Bozyiğit ve Sebahattin Atik Iğdırlılarla buluştu. Konsere yoğun ilgi gösteren Iğdırlılar sanatçıların söyledikleri şarkılara eşlik ederek, halaylar çekerek eğlendiler. Sahneye çıkan sanatçılar halkın göstermiş olduğu yoğun ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirerek Iğdır Belediyesinin yapmış olduğu organizasyondan dolayı teşekkür ettiler.
    Sanatçıların sahneye çağırmasıyla sahneye gelerek konsere gelenlere kısa bir konuşma yapan Iğdır Belediye Başkanı Murat Yikit :” Ben öncelikle yoğun işlerine rağmen bizleri kırmayarak bugün buraya gelerek bizleri onurlandıran çok değerli sanatçılarımıza çok teşekkür etmek istiyorum. Tabi bizleri de bugün burda yalnız bırakmadığınız için bu güzelliğe ortak olduğunuz için hepinize saygılarımı sunuyorum  "Hûn bı xêr hatın" hepiniz hoş geldiniz.  Hepinizin de bildiği gibi ülke olarak son dönemlerde çok zor süreçlerden geçiyoruz. Biz Iğdır Belediyesi olarak kültürel ve sanatsal faaliyetleri özellikle bu dönemlerde hızlandırdık. Biz sizlerin bu coşkusunu gördükçe de daha fazla mutlu oluyoruz. Bu etkinliklerin bunlarla sınırlı kalmayacağının da sözünü veriyoruz. Çok değerli sanatçılarımızdan da sözümüzü alacağız ve inşallah en kısa zamanda yeni bir organizasyonda tekrar sizlerle buluşacağız.” Dedi. 
Konserin bitmesi ile sahneye çıkan Iğdır Belediye Başkanı Murat Yikit sanatçılar Cevdet Bağca, Tunay Bozyiğit ve Sebahattin Atik’e çiçek verdi. 

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.