KÖY KELEBEKLERİ DOYASIYA EĞLENDİ

           Karakoyunlu İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen proje faaliyeti kapsamında; 2015-2016 eğitim öğretim yılında Köy İlkokullarında eğitim öğretim gören; derslerinde başarılı ve davranışlarıyla örnek olan öğrencilere yönelik Iğdır İl Merkezi Valilik Caddesin de öğle yemeği, sinema ve oyun parkı gezisi düzenlendi.  

AK PARTİ’DEN KONGRE AÇIKLAMASI

AK PARTİ’DEN KONGRE AÇIKLAMASI

Ak Parti Iğdır İl Başkanı Ahmet Tutulmaz, 22 Mayıs Pazar günü Ankara Arena Kapalı spor Salonu’nda partisinin kongresinin yapılacağını söyledi.

Devam
Milletvekili Nurettin Aras “Anneler Gününü Kutladı”

Milletvekili Nurettin Aras “Anneler Gününü Kutladı”

Iğdır Ak Parti Milletvekili Nurettin Aras ‘Anneler Günü’ sebebi ile Iğdır Emek Mahallesi’nde yaşayan ve evde bakım hastası olan anne ve baba yaşlıları ziyaret etti.

Devam
Oğan:

Oğan: "Genel Başkan Olursam MHP'ye 3 Dönem Kuralını Getireceğim"

MHP Genel Başkan Adayı ve eski MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, genel başkan olması halinde MHP'ye 3 dönem kuralını getireceğini söyledi.

Devam

Tuzluca Devlet Hastanesinde Uzman Doktorlar Göreve Başladı;

          25 yataklı Tuzluca İlçe Devlet Hastanesinde yaşanan Uzman Doktor sorunu Bir Aile Hekimi Bir İç Hastalıkları Uzmanı atanmasıyla ve bununla beraber Perşembe Günleri olmak üzere Haftada Bir Gün çalışacak olan Kadın Doğum Hastalıları ve Doğum Uzmanı görevlendirilmesi ile çözüme kavuşturuldu.