Başbakan Yardımcısı Işık Iğdır'ı Ziyaret Etti

Tarih : 2017-12-15 / Kategori : Genel Haber

Başbakan Yardımcısı Işık Iğdır'ı Ziyaret Etti Bahceşehir Koleji

yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

  Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Iğdır valiliğini ziyaret ederek Iğdır valisi Enver Ünlü’den Iğdır hakkında birifing aldı.

 

 Başbakan Yardımcısı Fikri Işık "Biz bir taraftan terörle amansızca mücadele ederken, diğer taraftan terörle mücadelenin tüm boyutlarını dikkate alan bir yaklaşım sergiliyoruz.”dedi
           Işık ,”Özellikle terörle mücadelenin güvenlik boyutunun dışındaki diğer boyutları masaya yatıracağız. Biz bir taraftan terörle amansızca mücadele ederken, diğer taraftan terörle mücadelenin tüm boyutlarını dikkate alan bir yaklaşım sergiliyoruz. İstiyoruz ki terörle amansız mücadele yaparken kardeşliğimizi de sonuna kadar güçlendirelim. Birlik ve beraberliğimizi, aramızdaki duygusal bağlılığı en üst seviyeye çıkaralım. Ülkemizin her bir köşesinin bu ülkeye aidiyet duygusunun en üst dereceye çıkarmasını sağlayalım. Bununla ilgili yapılan çalışmaları değerlendireceğiz. Daha sonra iş adamlarımızla bir toplantı yapacağız. Daha sonra kanaat önderlerimizle bir ziyaret yapacağız. OSB'yi ziyaret edeceğiz. Oradaki sanayicilerimizin sorunlarını dinleyeceğiz. Dün akşam gençlerle başladığımız daha sonra teşkilatımızla buluşmamızın ardından bugünki programlarımızı icra edip Iğdır'ın bir röntgenini çekmiş olarak buradan ayrılmış olacağız."
        Daha sonra Vali Enver Ünlü, Başbakan Yardımcısı Işık'a hediye takdim etti.
Başbakan Yardımcısı Işık, daha sonra kaymakamlar ve emniyet birimlerinin yetkilileriyle "Güvenlik Toplantısı" gerçekleştirdi.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.