TÜRK EĞİTİM SEN GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI IĞDIR’DA 13 POLİSİN ŞEHİT OLDUĞU YERE KARANFİL BIRAKTI

Tarih : 2018-04-13 / Kategori : Eğitim

TÜRK EĞİTİM SEN GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI IĞDIR’DA 13 POLİSİN ŞEHİT OLDUĞU YERE KARANFİL BIRAKTI Bahceşehir Koleji

yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

 Türk Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaşar   Şahin Doğan ve  Selahattin Dolğun Iğdır’a istişare toplantısı için geldi.

 

Türk Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaşar   Şahin Doğan Ve  Selahattin Dolğun Iğdır il başkanı Ali Arslan, başkan yardımcısı Ercan Bilen,Kurban Parlar ve üyeleriyle birlikte  8 Eylül 2015 tarihinde Iğdır’ın Hasanhan köyü yakınlarında  bölücü terör örgütü tarafından  14 polisin şehit edildiği mevkie giderek karanfil bırakıp dua ettiler.
            Burada bir konuşma yapan  Türk Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaşar   Şahin Doğan,”8 Eylül 2015 tarihinde Iğdır Aralık karayolunda hain bir saldırı sonucu şehit olan 13 polisimizin şehit edildiği yeri öncelikle  ziyaret etmek istedik.Bu bizim ülkemizin bütünlüğüne ve bu ülke için canını feda eden şehitlere en büyük borcumuzdur.Burada bizlerin güvenliği için hayatını kaybeden şehit olanlara Alalh’tan rahmet diliyoruz.Türk Eğitim Sen olarak onların ilklerinin, bölünmez bütünlüğü  uğruna can verdikleri  vatanın bölünmemesi için,bu vatanın bu ülkenin dünyanın en gelişmiş güçlü ülkesi haline gelmesi için yürütmüş olduğumuz mücadele karalılıkla devam edecektir.Bugün Ülkemizin Güneydoğusunda ,Suriye Afrinde ,Irak’ta şehitler veriyoruz.Bu Anadolu coğrafyasında vatan tutmanın bir bedeli bu.B iz Türk milleti olarak dünde bedel ödedik bugünde öderiz.Bundan sonrada öderiz ödeyeceğiz ,ödemeye hazırız .şunu  dost düşman  herkes bilsin ki kimse bu vatan toprağından bir çakıl taş bile koparamaz.Biz buna asla izin vermeyeceğiz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Bizlerde onların yolunda Türk Eğitimsen ailesi olarak vatan  için şehit olmayı göze almış bir topluluğuz.”dedi
             Selahattin Dolğun’da “Dün 10 Nisan Polis günüydü bütün polislerimizin gününü kutluyoruz. Gazi polislere saygımızı sunuyoruz, şehitlere de Allahtan rahmet diliyorum. Türk polisi her zaman vatan için can vermiştir. Türk emniyeti hain fetöcülerden temizlenerek gerçek hüviyetine kavuşuyor. “şeklinde konuştu.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.