Çocuklara 100 Çift Spor Ayakkabı

Tarih : 2018-05-08 / Kategori : Spor

Çocuklara 100 Çift Spor Ayakkabı Bahceşehir Koleji

yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

        Iğdır Belediyesi Gençlik Spor İl Müdürlüğünün Bünyesinde Spor Yapan Çocuklara 100 Çift Spor Ayakkabı Hediye Etti 
Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünün, Kazım Karabekir Kapalı Spor salonunda spor yapan öğrencilerin kullanması amacıyla Iğdır Belediyesinden talep ettiği 100 çift spor ayakkabı Başkan Yikit tarafından öğrencilere hediye edildi. 

          Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Kazım Karabekir Kapalı Spor salonunda toplanan öğrencilere ayakkabılarının verilme programına, Iğdır Belediye Başkanı Murat Yikit’in yanı sıra Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdür V. Ali Turna, Gençlik Spor Şube Müdürleri ve Iğdır Belediyesi sportif faaliyetlerden sorumlu özel kalem personeli Murat Işık katıldı. 
Öğrencilere sporu her şeyden önce zevk ve eğlence için yapmaları gerektiğini vurgulayan Başkan Yikit;”  Biz daha önce buraya geldiğimiz zaman yetkili arkadaşlarımızdan ayakkabı noktasında bir talep aldık. Bizde bu durumu belediye meclisimize taşıyarak bu sorunu çözmek istedik.  
          Belediye meclisimize de bu konuda gösterdikleri duyarlılıktan ötürü teşekkür etmek istiyorum. Belediyelerin bir diğer görevlerinden birisi de böyle sportif, sosyal faaliyetlere katkı sağlamaktır. Belki aranızdan ileride çok iyi sporcular yetişecektir. Ancak bazen bu tür imkânsızlıklar sizlere engel olabilmektedir. İşte bu noktada biz belediyelerin veya başka kurumların bu engelleri ortadan kaldırması gerekir. Bu ayakkabılar bizim sizlere hediyelerimizdir. Biz yine zaman zaman müdürlerimiz ile diyalog içerisinde olarak başka noktalarda da ortaya çıkan sorunlarda yardımcı olmaya devam edeceğiz. 
         Benim sizden tek isteğim sporu zevk ve eğlence için yapmanızdır. Sporun ahlaki yönünü iyi kavramanız ve bu doğrultuda ilerlemeniz gerekmektedir. 
         Spor para için değil zevk ve eğlence için yapılmalıdır.” Dedi. 
       Gençlik Hizmetleri İl Müdür V. Ali Turna, Iğdır Belediyesine ve Başkan Yikit’e her fırsatta sportif faaliyetlere verdikleri desteklerden ve bu tür sorunlara karşı belediye yönetimi olarak göstermiş oldukları duyarlılıktan ötürü teşekkür etti. 

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.