Ali Güner Gövde Gösterisi Yaptı

Tarih : 2018-06-18 / Kategori : Siyaset

Ali Güner Gövde Gösterisi Yaptı Bahceşehir Koleji

yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

                Saadet Partisi Iğdır Milletvekili adayı Ali Güner, Pazar günü kalabalık bir gurupla vali yolu seçim ofisine yürüyerek gövde gösterisi yaptı.
                Ak Parti eski milletvekili, Saadet Partisi Milletvekili adayı Ali Güner geçtiğimiz Pazar günü,  gün içinde kullandıkları Söğütlü mahallesindeki seçim ofisinden kalkarak vali yolunda ki seçim ofisine yürüdü.

 

       Taraftarları ile vali yolunda gövde gösterisi yapan SP Milletvekili adayı Ali Güner, seçim ofisinin önünde bir konuşma yaptı. İsim vermeden Ak Parti milletvekili adayı Ahmet Tutulmaz’ın sözlerine cevap verdi.
                Geçtiğimiz hafta Cumartesi günü Ak Parti il teşkilatının salon Alyans’ta düzenlediği bayramlaşma programında,  Milletvekili adayı Ahmet Tutulmaz bir konuşma yapmış ve Ali Güner ile Nurett Aras’a eleştiri getirmişti. Konuşmasının devamlında “yanımızda olanları da biliyoruz, olmayanları da, 25 Haziran’dan sonra yanımızda durmayanlardan hesap soracağız” şeklinde bir konuşma yapmıştı. Bu konuşmaya istinaden Ali Güner’de düzenlemiş olduğu yürüyüşün ardından seçim ofisinin önünde bir konuşma yaparak cevap verdi.
                Ali Güner: “Ak Parti bu gün düştüğü bu hali hak etmiyordu. Sizler bu partiyi bu hale soktunuz. Tehditler boş sözlerdir. Ben usta bir siyasetçiyim. Ne yaptığımı biliyorum. Bu gün Iğdır’da övünülerek gösterilen projelerin çoğu benim projelerimdir. Esnafın hali ortada, gümrük kapısının durumu ortada” şeklinde konuştu.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası