MHP’NİN VALİ YOLU SEÇİM BÜROSU DOLDU TAŞTI

Tarih : 2018-06-22 / Kategori : Siyaset

MHP’NİN VALİ YOLU SEÇİM BÜROSU DOLDU TAŞTI Bahceşehir Koleji

yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

        MHP’ye olan ilgi her geçen gün artarken MHP adayları Yaşar Karadağ  ve Yeniş Çelikten ‘e destek olmak için gelen MHP Aday adayı  Sefer Karakoyunlu  kalabalık bir gurupla seçim bürosuna gelerek destek verdi.

 

             Sefer Karakoyunlu,” Yaşar kardeşimizin Yeniş kardeşimizin yanındayız. Iğdır’da kirli oyun peşinde koşanlara Iğdır’ın huzurunu bozmak isteyenlere, birlik ve beraberliğimizi bozmak bizlerleri bölmek parçalamak isteyenlere karşı oylarımızı MHP adaylarına vermeliğiz. Birlik ve beraberliğimiz herkes görmeli.”dedi.
                MHP adayı Yaşar Karadağ  ‘da “Biz gönül partisiyiz. Bizde kin ayrıştırma ötekileştirme, ayrım olmaz. Biz seçildiğimizde bütün Iğdırlıların milletvekili olacağız. Bizim yüreğimizde insan sevgisi vardır. Biz Ahmet Yesevi’den, Yunus Emre den Mevlana’dan feyz alan erenleriz gönül adamıyız. Herkesi sever ve kucaklarız.24 Haziran seçimlerinde oylarınız MHP de birleştirin. Bir olalım diri olalım birliğimizi birleşmenin tek adresi olan MHP de gösterelim. Birliğimizi bozmak isteyenlere karşı dik duruşumuzla oylarımızla cevap verelim. Bir olursak kazanırız birlik olursak başarırız.Şu anda kazanma şansı en yüksek parti biziz.Bu kalabalık bu ilgi her şeyi ortay koyuyor. Bir oydan bir şey olmaz demeyin herkes Pazar günü sandığa gitsin ve elini vicdanına koyarak Iğdır’ı, Iğdır’ın geleceğini, birliğini rahatlığını düşünerek oyunu kullansın.bana destek veren herkese   İsa Yaşar Tezel, Sefer Karakoyunlu, Muharrem Çeçen Dadaş Yaltı,Tuğrul Tuga gibi nice gönüldaşlara  teşekkür ederim. ”şeklinde konuştu.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası