Volkan Tuncer il genel meclis üyeliğine aday olduğunu açıkladı

Tarih : 2018-10-06 / Kategori : Siyaset

Volkan Tuncer  il genel meclis üyeliğine aday olduğunu açıkladı yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

        Volkan Tuncer, Yoğun bir kalabalıkla  MHP İl Başkanı Ersoy İçeri, makamında ziyaret ederek 2019’da yapılacak olan mahalli idareler seçiminde Milliyetçi hareket Partisinden il genel meclis üyeliğine aday olduğunu açıklayarak adaylık başvuru dilekçesini verdi.

 

          MHP İl Başkanı Ersoy İçer, Partimize yıllardır gönül vermiş bir kardeşimiz olan Volkan Tuncer Partimize müracaat ederek  2019’da yapılacak olan mahalli idareler seçimi nde il genel meclis üyeliğine aday olduğunu açıklamış ve bizde adaylık başvuru dilekçesini kabul etmiş bulunmaktayız. Volkan Tuncer, kardeşimize adaylık sürecinde başarılar diliyor hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”dedi.
Daha sonra konuşan Volkan Tuncer, Yaptığı açıklamada şunları kaydetti;il başkanım, merkez ilçe başkanım. Uzun yıllardır gönül verdiğim hizmetinde olmaktan gurur duyduğum milliyetçi hareket Partisi’nden Ailem akrabalarım ve arkadaşlarım ile yaptığım istişareler sonucunda gönül verdiğim davamın siyasi temsilcisi olan milliyetçi hareket Partisi’nden 2019’da yapılacak olan mahalli idareler seçimi nde il genel meclis üyeliğine aday olmaya karar verdim. Iğdır küçük bir yer hepimiz birbirimizi iyi  tanıyoruz burada sizlere kendimi anlatmak istemiyorum adaylığım konusunda takdir teşkilatımızdır hepinize saygılarımı sunarım.’dedi.
          Volkan TUNCER kimdir? 28/02/1978 tarihinde ığdır da doğdu, ülkücülerin abisi Merhum hidayet Tuncer ve Kadın Ülkü Şehidi Merhume Fatma Tuncerin oğludur.  İlk ve orta öğrenimini ığdır da yaptı Kafkas üniversitesi işletmecilik bölümü mezunu Yeşil ığdır sulama bitliğinde çalışmaktadır evli iki çocuk babasıdır.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.