ARALIK BELEDİYESİNDEN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ

Tarih : 2018-10-12 / Kategori : Genel Haber

ARALIK BELEDİYESİNDEN  TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

           Aralık Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
           3 yıllık olarak yapılan toplu iş sözleşmesinde Belediye-iş Sendikası ile Aralık Belediyesi arasında enflasyon üstünde zam yapılarak sözleşme imzalandı.

          Aralık Belediye Başkanı Bayram Teksay ile Belediye-İş Sendikası Başkanı Himmet Bozan tarafından imzalanan toplu-iş sözleşmesi, her iki tarafı da memnun etti.
          Aralık Belediye Başkanı  Bayram Teksay yaptığı açıklamada, işçilerimiz için imkânlarımızı zorlayarak enflasyon üstünde zam verdik. Bu Iğdır ilinde işçilere verilen, çok iyi bir zam oranıdır. Keşke imkânımız elverse işçilerimize daha fazla zam verseydik. Bu zam ile birlikte emekçilerimizin diğer sosyal haklarını tam ve zamanında vermekteyiz, dedi.
         Kars, Iğdır, Ardahan, Erzurum, Erzincan Belediye-İş Sendikası şube Başkanı Himmet Bozan ise, üyelerimiz adına Sayın Aralık Belediye başkanı Bayram Teksay’a teşekkür ediyoruz, gerçekten kendileri emekçi dostu, bizlerin dertlerini çok iyi anlıyor, bu zam oranı ile Aralıktaki işçilerimize enflasyon üstünde enflasyon üstü zam zam aldık. İşçilerimiz bu toplu iş sözleşmesinden memnun olduklarını da beyan ettiler dedi.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.