ÜLKÜ OCAĞINA, ESKİ MECLİS ÜYELERİNDEN ZİYARET

Tarih : 2018-10-12 / Kategori : Siyaset

ÜLKÜ OCAĞINA, ESKİ MECLİS ÜYELERİNDEN ZİYARET yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

Ülkü Ocakları Iğdır İl Başkanı Caner Ağrıdağ’ı, MHP eski il genel meclis üyeleri Cabbar Şıktaş ile Abbas Akdan ziyaret ettiler.

 

         Yeşil Iğdır ve 15 Temmuz gazetelerinin sahibi ve MHP eski il genel meclis üyesi Cabbar Şıktaş ile MHP eski il genel meclis üyesi ve  Ekrem Dövizin sahibi Abbas Akdağ, Ülkü ocakları il başkanı Caner Ağrıdağ’ı makamında ziyaret ettiler.
         Ülkü ocakları Iğdır İl Başkanı Caner Ağrıdağ, ziyaretten duygu memnuniyeti dile getirerek şöyle dedi: “Ülkü ocakları hepimizin yetiştiği bir ilim yuvasıdır. Genç kardeşlerimiz ocağımızda sürekli olarak seminerlere katılmakta, vakti olan eğitimciler ocağımıza gelen öğrencilerimize eğitim vermektedir. Siz değerli büyüklerimizin bizleri ziyaret etmesi, bizleri gururlandırmaktadır. Bizler sizlerin öz evlatlarıyız. Bin yıllık kardeşlik ilkesiyle halkımızın tamamını kucaklayan bir anlayışa sahibiz.” Dedi.
         Cabbar Şıktaş ve Abbas Aktan’da: “Ülkü ocaklı gençlerin ağırbaşlı davranışı, gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması için yoğun bir çaba içerisinde oluşları görülüyor ve biliniyor.  Gençlerin kısıtlı imkanlarla da olsa böylesine kenetlenmesi elbette ki bizleri gururlandırmaktadır. Sizleri azimli ve duyarlı davranışlarınızdan ötürü kutluyoruz.” Dediler. 

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.