SEMA ÜNLÜ KUŞ VE AY AİLELERİNE ZİYARET ETTİ

Tarih : 2018-11-19 / Kategori : Genel Haber

SEMA ÜNLÜ  KUŞ VE AY AİLELERİNE ZİYARET ETTİ yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

           Sema Ünlü, engelli ve ihtiyaç sahibi ailelerimizi evinde ziyaret ederek onlara destek olmaya devam ediyor.
            Kuş ve Ay ailelerini ziyaret eden Hanımefendi, “Engelli ve ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etmenin ve onların sorunlarını, taleplerini dinleyerek yalnız olmadıklarını hissettirmek ve onlara yardımcı olabilmek bizlerin vatandaşlık görevidir. Devletimiz de hiç kuşkusuz ki ihtiyaç sahiplerine, engellilerimize, yaşlılarımıza ve kimsesizlere ulaşarak, onlara sunduğu sosyal imkânlarla her türlü desteği sağlamaktadır. ”dedi.

            Ailelerimizle bir süre sıcak ve samimi bir ortamda sohbet eden Hanımefendi, kendisinden bir taleplerinin olup olmadığını sordu.
           Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Helin Kuş’un annesi Fatma Kuş, uzun süredir Sosyal Hİzmetler Müdürlüğümüzün evde bakım hizmetlerinden yararlandığını ve Devletimizin sunduğu imkanlar sayesinde rahat ettiklerini söyledi.
          Eşi vefat eden Suri Ay ise, “Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından maddi destek alarak ihtiyaçlarımızı karşılamaktayız. Allah Devletimize zeval vermesin. Sizler bizleri düşünerek evimize kadar geldiniz, hal ve hatırımızı sorarak bizleri mutlu ettiniz.”dedi.
         Yapılan ev ziyaretlerinden oldukça memnun kalan aileler, ziyaret sonunda Sema Ünlü Hanımefendi’ye teşekkür ettiler.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.