12 Şubat’ta Netleşir

Tarih : 2019-01-08 / Kategori : Siyaset

12 Şubat’ta Netleşir yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

         Ak Parti Iğdır Belediye Başkan adayı Adil Aşırım, Ak Parti İl başkanı  Ahmet Tutulmaz ve parti yönetimi kahvaltılı basın toplantısında yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya geldiler.

 

31 Mart yerel seçimlerinin değerlendirildiği toplantının açılış konuşmasını Ak Parti İl Başkanı Ahmet 
        Tutulmaz yaptı ve “31 Mart yerel seçimleri ülkemiz açısından büyük önem taşımaktadır. Cumhur ittifakı şimdilik yoktur. 12 Şubat’a kadar olabilir de, olmayabilir de” dedi.
         Tutulmaz: “İttifak Iğdır’da olabilirde olmayabilir de, 12 Şubat’a kadar bu sürecin devam edecektir. Ak Parti ilçe ve belde belediyeleri ise hafta  sonuna kadar açıklanabilir. Açıklandığı taktirde genel bir değerlendirme toplantısı yapacağız.” Dedi.
Ak Parti Iğdır Belediye Başkan adayı Adil Aşırım, ise, Iğdır hizmeti hak ediyor. Ak Belediyecilik anlayışıyla birçok hizmet Iğdır’ı kalkındıracaktır. Iğdır’ın alt yapı konusunda bir çok sorunu var bu sorunlar ancak ak parti belediyecilik anlayışı ile çözülebilir. Bu konuda bir çok projelerim var, özellikle gençlerimize yönelik önemli projeleri hayata geçirerek, işsiz gençlerimize iş imkanı sağlayacağım. Bu konuda Iğdır halkını desteğine ihtiyacım var.” dedi.
Toplantı soru ve cevap şeklinde devam etti.       Haber :Ali ŞIKTAŞ

Foto Galeri
12 Şubat’ta Netleşir

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.