"Soğuk Havalardan Sıcak Salonlara"

Tarih : 2019-02-04 / Kategori : Spor

yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

         Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü "Soğuk Havalardan Sıcak Salonlara" Projesi Kapsamında Fitness Salonu  tüm halkımızın hizmetine açılmıştır.

        Haber:Ali ŞIKTAŞ  ; Gençlik ve Spor İl Müdürü  Şerafettin Yiğit ; ‘”Soğuk Havalardan Sıcak Salonlara” Projesi Kapsamında tüm gençlerimizin boş zamanlarını iyi değerlendirmelirine destek olmak, madde bağımlılığı alışkanlığı yerine, spor yaparak sağlıklı bireyler haline gelmeleri için  bu tür projelere önem 
veriyoruz  gençlerimiz bizim geleceğimizdir, bizlerde geleceğimize sahip çıkmak için elimizi taşın altına koymaktan çekinmeyiz. Bu kapsamda Iğdır Gençlik Spor İl Müdürlüğü olarak Antrenörlerimiz Eşliğinde Hafta İçi Hergün Saat 17:30 - 22:00 , Hafta Sonu Cumartesi Günleri saat 15:00 - 19:00 Saatleri arasında tüm halkımızı sağlıklı ve doğru spor yapmak için Fitness salonumuza bekleriz.”dedi. 
           Bölgemizde bu tür projelerin yapılması gençlerimiz açısından elbette olumlu yönde etkileri olacaktır. Dileriz ki; bu proje bir örnek teşkil eder ve bunun gibi projelerin sayıları artırılır. 

Foto Galeri

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.