MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN OKUL ZİYARETLERİ

Tarih : 2019-02-15 / Kategori : Eğitim

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN OKUL ZİYARETLERİ yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

               İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, okul ziyaretlerine Hürriyet Ortaokulu, Şehit Er Erkan Akdeniz İlkokulu/Ortaokulu devam etti.
               Okul müdürleri tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, öğretmenler odasında okul öğretmenleri ile tanışarak eğitim-öğretim ile ilgili sohbet ettiler.
               

              İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, "Okullarımız ile ilgili olarak bilgi almak, karşılaşılan sorunları varsa noksanlıkları yerinde görmek, öğrenci ve öğretmenlerin motivasyonlarını arttırmak amacıyla okullarımız personelleri ile bir araya geldik. Okul yönetimleri ve öğretmenlerimizin isteklerini dinleyerek, beyan edilen istekleri mevcut imkânlar ölçüsünde en kısa zamanda yerine getirmeye çalışacağız.” dedi.
              İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,yönetici ve öğretmenlere çalışmalarında başarılar dileyerek şunları söyledi:”Geleceğimiz olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirin.Onlara kendi çocuğunuz gibi davranın ilgilenin.Her şeyin başı sevgidir.Sevgi ile öğrenciye yaklaşırsak  açamayacağımız kapı yoktur. Derse ilgisiz öğrencilerin velileri ile daha çok diyalog halinde olun o öğrenciyi başarılı kılın. Çocuklarımız iyi yetişmeli bunun yanında da çocuklarımıza dürüstlük, doğruluk gibi değerlerimizi de öğretelim.”

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.