HAKAN GÖNEN, ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

Tarih : 2019-03-14 / Kategori : Eğitim

HAKAN GÖNEN, ÇOK PROGRAMLI  ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ Reklam Alanı

                   İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen merkeze bağlı Melekli kasabasında bulunan Şehit Piyade Çavuş Tunay Şafak Çok Programlı Anadolu lisesini ziyaret etti.
                     

         Okulların fiziki durumlarını yerinde görmek, İdareci, öğretmen ve öğrencilerle paylaşımda bulunmak amacıyla okul ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Şehit Piyade Çavuş Tunay Şafak Çok Programlı Anadolu lisesini ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.
                 Gönen, Öğretmenlerle yaptığı tanışma toplantısında” öğrencilerimizin başarısı için ekip çalışmasının önemine değinerek, geleceğimizin temsilcisi gençlerimizi bizlerin yetiştireceğini unutmadan onları geleceğe hazırlayalım" dedi.
                Okul birimlerinde incelemelerde bulunan Gönen,  Okulun eksik ve ihtiyaçları hakkında tespitlerde bulunduktan sonra İdareci,  öğretmen ve öğrencilerle görüşmeler yaptı. İdareci ve öğretmenlerle yapılan toplantıda yenilenen müfredat programlarının uygulanmasında gerekli dikkat ve hassasiyetin gösterilmesini isteyen Gönen, okul güvenliği, taşımalı sistem ve diğer eğitim faaliyetleri hakkında görüşmeler yaptıktan sonra okuldan ayrıldı.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.