Sivil toplum kuruluşları platformundan plaket

Tarih : 2019-03-15 / Kategori : Genel Haber

Sivil toplum kuruluşları platformundan plaket yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

        Iğdır’da bulunan sivil toplum kuruluşları platformu   1. Iğdır kitap fuarına davet edilen yazarlar ile bir söyleşi yaptı.
            Platform adına konuşan Asimder başkanı Göksel Gülbey, Iğdırda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları platformu olarak Iğdır İl Müftülüğü konferans salonunda yazarlarımızı ağırlamak bi söyleşi yapmak istedik. katılan herkese teşekkür ediyoruz.”dedi.
         

   Tanıtım toplantısında yazarlar kendilerini tanıtarak yaptıkları çalışmaları anlattı. Yazarlar kendilerini tanıtarak yazmış oldukları eserlerinden ve çalışma alanlarından bahs ettiler. Daha sonra yazarlara plaket taktim edildi.
          Yazarlar adına konuşan Serdar Ünsal, sivil toplum kuruluşları platformu başkanlarını kutluyorum. Çok güzel bir organizasyon oldu teşekkür ederim” dedi.
            Toplantıya,Serdar Ünsal, Servet Gürcan, Ahmet Turgut, Ziya Zakir Acar,Aybuke Kumtepe,Yaprak Türkeli, Serdar Gündoğdu, Mehmet Kum,Fahrettin Alay,Nizamettin Uca, Prof. Dr. Necmettin Alkan, Nuran Taydaş katıldılar .
         Sivil toplum kuruluşu başkanı olarak toplantıya, Göksel Gülbey, Bekir Can, Atakan Demirci, Atakan Taşkınsu, Sabiha Sever, Emine Işik Edebali,  İsmail Özdemir Mehmet Öztürk, Şener Yıldırım, Nazım Karadağ, Naciye Parlar Ünal Zaman, Ali Arslan, İlteriş Kağan Taşkınsu, Recai Şahin, Erkan Çiğdem, Ahmet Balcı, Seyyat Karadag Serpil Önal, Ismet Tutulmaz, Burukan Ararat, Mehmet Kuşut, Cafer Kişi ve davetliler katıldılar.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.