Şehit kardeşini defnettikten sonra intihar etti!

Tarih : 2019-05-13 / Kategori : Genel Haber

Şehit kardeşini defnettikten sonra intihar etti! Reklam Alanı

       Iğdır’da şehit düşen sözleşmeli er Hakan Özdemir, dün memleketi Kırıkkale’de son yolculuğuna uğurlandı. Acıya dayanamayan şehidin ağabeyi Hacı Bekir Özdemir, kardeşini defnettikten sonra intihar etti
 

          Kırıkkale’de yaşayan Özdemir ailesi, iki acıyı üstü üste yaşadı. Iğdır’da şehit düşen sözleşmeli er Hakan Özdemir’in naaşı dün (cumartesi günü) memleketi Kırıkkale’de son yolculuğuna uğurlandı.
          Şehidin naaşı, Yüksek İhtisas Hastanesi morgundan alınarak, Nur Camisi ve Külliyesi’ne getirildi. Şehidin eşi Aslı, annesi Zehra ve babası Alaaddin Özdemir ile ağabeyi Hacı Bekir Özdemir ile aile yakınları, tabuta sarılarak gözyaşı döktü. Burada fenalaşan şehit yakınlarına sağlık ekipleri müdahale etti.
Kardeşinin hayatını kaybetmesinden aşırı etkilenen ağabey Hacı Bekir Özdemir, tören öncesi attığı yumruk cama geldiği için elinde kesikler oluştu ve sağlık etipleri tarafından ağabey Özdemir’in eline pansuman yapıldı.
         Hacı Bekir Özdemir, kardeşini kaybetmenin acısıyla akşam evde hayatına son verdi. Bekir Özdemir’in naaşı Ankara Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.
Özdemir ailesi iki evladını birer gün arayla kaybetmenin acısı yaşadı.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası