19 Mayıs 100'üncü Yılında Coşkuyla Kutlandı

Tarih : 2019-05-21 / Kategori : Genel Haber

19 Mayıs 100'üncü Yılında Coşkuyla Kutlandı yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

       19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, 100. yıl dönümünde Kışla Semt Sahasında düzenlenen programla coşku içerisinde kutlandı.
Kutlama programına Vali  Enver Ünlü, Garnizon ve 5. Hudut Alay Komutanı P. Albay Yılmaz Doğan, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Sağlam, Vali Yardımcısı Yunus Koç, Vali Yardımcısı Halit Benek, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, protokol üyeleri, öğrencilerimiz ile velileri ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.
 

         Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan program; günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılması, şiir dinletisi, folklor ekiplerinin gösterileri ve antrenör ve sporcularımızın sportif gösterileri ile devam ederek vatandaşlarımızın katılımı ile serbest spor şenliği ve çocuklarımız için kurulan şişme oyun parkında yapılan faaliyetler ile son buldu.
         Program alanında bulunan çocuklarımızla yakından ilgilenen Valimiz, ''19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları olmak üzere vatanımız için mücadele eden tüm kahramanları rahmetle yad ediyor, gençlerimizi ve değerli Iğdırlı hemşehrilerimizi en içten duygularımla selamlıyorum.'' dedi.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.