ARAS EDAŞ’TAN İFTAR YEMEĞİ

Tarih : 2019-05-22 / Kategori : Genel Haber

ARAS EDAŞ’TAN İFTAR YEMEĞİ yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

          Aras  Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (Araş EDAŞ) Iğdır’daki çalışanlarına iftar yemeği verdi.               
         Anatolya düğün salonunda verilen İftar yemeğinde konuşan Iğdır valisi Enver Ünlü,, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayının mağfiret dönemindeyiz. Dinimizde ve kültürümüzde büyük bir yere sahip yardımlaşma konusundaki hassasiyetin daha da arttığı Ramazan; paylaşarak çoğalmak demektir. Hiç şüphesiz Ramazan ayının manevi atmosferi, yapılan yardımları da bereketlendirmektedir. Bu mübarek ayda bizlere düşen görev yardımlaşmanın ve dayanışmanın güzelliğini en iyi şekilde yaşayıp, yaşatmaktır. Elimizden geldiği kadar çevreye karşı duyarlı olmalı, aç olanı doyurmalı, dertli olana derman olmalı, yardıma muhtaç olana yardım elini uzatmalıyız. Yoksul kardeşlerimizin yaralarını sarmak; zengin fakir, genç yaşlı demeden aynı sofraya oturmak, milletimizin birliğini daha da güçlendirecektir. Dün 19 Mayıs 1919’un yüzüncü yılını kutladık. Bu vesile ile Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, bizlere Anadolu’nun kapılarını açan Sultan Alparslan’ı, Hanlar Hanı Fatih’i, Kanuni’yi, aziz şehitlerimizi, ebediyete intikal etmiş olan gazilerimizle devlet büyüklerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Rabbim bizleri onlara layık eylesin. Sizlerinde şimdiden Ramazan Bayramını tebrik ediyor, enerjiniz her şeye yeter diyerek hem pozitif hem de maddi anlamda bize güzel bir enerji verdiğiniz için şahsım ve Vilayetimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.
          

   Araş EDAŞ Genel Müdürü Fikret Akbaş, verdikleri kamu hizmetiyle vatandaşa en iyi hizmeti sunmaya çalıştıklarını belirtti.
           Akbaş, "2000 bine  yakın  çalışan ile bölgeye hizmet veriyoruz. Elektrik sıkıntılarını arızalarını en aza indirmeye çalışıyoruz. Yaptığımız yatırımlarla elektrik arızaları sıfırlanmış durumda teknoloji kullanarak arızalara anıda müdahale ediliyor. Vatandaş memnuniyeti bizim için önemlidir.Geçen yıllarda  25 milyonluk yatırım yaptık.   Yatırımlarımız da öncelik teknik altyapı. Mevcut hatların iyileştirilmesi, teknolojik altyapı, müşteri memnuniyeti gibi hizmet kalitesini arttırmaya yönelik yatırımlar. Hepsi Iğdır’daki hizmet kalitesini arttıran yatırımlar oldu. " dedi.
                Programa Vali Enver Ünlü, Aras EDAŞ Genel Müdürü Fikret Akbaş, Karakoyunlu Kaymakamı Kamil Güzel, İl Müftüsü Mustafa Tekin, Iğdır il koordinatörü  Özkan Kılıç  davetliler ve şirket personelleri katıldı.
        Aras EDAŞ Genel Müdürü Fikret AKBAŞ davetlilerle yakından
 ilgilendi..

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.