MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN GÖNEN LGS IĞDIR İL BİRİNCİSİ ÇIKARAN OKUL ÖĞRETMENLERİNİ TEBRİK ETTİ

Tarih : 2019-06-27 / Kategori : Eğitim

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN GÖNEN LGS IĞDIR İL BİRİNCİSİ ÇIKARAN OKUL ÖĞRETMENLERİNİ TEBRİK ETTİ yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

            Türkiye Genelinde yapılan Liselere Giriş Sınavında (LGS) tüm soruları doğru cevaplıyarak sınav birincilerinden biri olan İlimiz Merkez Ziya Gökalp Ortaokul öğrencisi Hatice Kübra Güneş'in birinci olmasında emeği olan Öğretmenleri İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ve Eğitim Öğretimden Sorumlu Şube Müdürü Cevdet Parlar ziyaret ederek teşekkür ettiler.
           

             Iğdır   İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Liselere Geçiş Sınavında (LGS) il birincisi çıkaran Ziya Gökalp Ortaokulu idare ve öğretmenlerini tebrik ederek,”Sizleri kutluyorum fedakarca çalışarak bir başarıya imza attınız İlimiz Türkiyede 500 puan alan okullar arasına girdi. Bu büyük bir başarıdır. İnşallah bunun arkası gelecektir. Göreve başladığım günden beri başarıyı artırmak için sık sık toplantılar yaprak sizleri teşvik ettim. Sizlerde öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirdiniz. Teşekkür ediyorum.”dedi.
                Gönen,” Hatice Kübra Güneş ile  gurur duyduklarını vurgulayarak, sınavda göstermiş olduğu başarısında öğretmen ve ailesinin de katkısı olduğunu söyledi.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.