Amatör Spor Haftası Kutlama Programı Yapıldı

Tarih : 2019-10-08 / Kategori : Genel Haber

Amatör Spor Haftası Kutlama Programı Yapıldı Reklam Alanı

        Vali Enver Ünlü, Amatör Spor Haftası münasebetiyle Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinliğe katıldı. 
       Vali Enver Ünlü, Gençlik ve Spor il Müdürü Şerafettin Yiğit, ile birlikte protokol üyeleri, Kurum müdürleri öğretmenler, öğrenciler, vatandaşlar ve basın mensupları tarafından Mehmet Çavuş Şehitlik Anıtı’ndan Zübeyde Hanım Bulvarına yürüyüş ile başlayan program, Zübeyde Hanım Bulvarı’ndaki etkinlik alanında Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması, konuşmaların yapılması, öğrenciler tarafından spor gösterilerinin yapılması ve kulüplere malzeme dağıtımı ile devam etti. 
 

        Programda konuşan Vali  Enver Ünlü yaptığı konuşmada; “Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde vatandaşlarımızın, özellikle sevgili gençlerimizin spora kazandırılması, spora ilgilerinin artırılması en önemli hedeflerimizden birini teşkil etmektedir. Bizi Ulusal ve Uluslararası müsabakalarda gururla temsil eden Milli sporcularımızın yetişmesi ve istiklal Marşımızın bütün uluslararası müsabakalarda söylenerek Ay Yıldızlı Al Bayrağımızın İstiklal Marşımızın eşliğinde göndere çekilmesi, bizim göğsümüzü kabartması en büyük arzumuzdur. Bunu yapacak olan siz sevgili gençlersiniz.” dedi. 
       Gençlik ve Spor il Müdürü Şerafettin Yiğit, 7-13 Ekim Amatör Spor haftası kutlamalarını sayın Valimizin katılımıyla tam bir şölen havasında coşkulu bir açılışla başlatmış olduk.
        Programda Emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma, bizleri yalnız bırakmayan alanı yoğun katılımlarıyla dolduran geleceğimizin teminatı gençlerimize ve tüm kurum Müdürlerimize teşekkür ediyorum.”dedi.
Program spor standlarını ziyaret ve hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle son buldu.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası