ASİMDER BAŞKANI GÜLBEY, ERMENİSTAN KOMŞU ÜLKELERE HASTALIK VİRÜSÜ YAYACAK…

Tarih : 2019-12-09 / Kategori : Genel Haber

ASİMDER BAŞKANI GÜLBEY, ERMENİSTAN KOMŞU ÜLKELERE HASTALIK VİRÜSÜ YAYACAK… Reklam Alanı

          Azerbaycan Beynelxalq Diaspor Merkezi BDM Türkiye Temsilcisi ve Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel Gülbey, Ermenistan’da 10 civarında laboratuar kurulduğunu, bu laboratuarlarda virüsler de hazırlanabildiğini hedefin ise Türkiye ve Kuzey Kafkasya ile Azerbaycan’a yaymak olduğunu iddia etti.
 

              Pentagon’un, Ermenistan’da Bioloji laboratuarları tesis ettiğini belirten ASİMDER Genel Başkanı Göksel Gülbey, “ABD Ermenistan’da bioloji laboratuarları kurdu. Bu laboratuarlarda virüs de hazırlanıyor. Komşu ülkeleriyle savaş halinde olan ve toprak iddiası olan Ermenistan’da 10 civarında bioloji laboratuarın kurulduğunu Uluslararası Sorunlar Üzere Rus uzman Yevgeni Mihaylov’un iddiası ise bu laboratuarların kurulma amacının Türkler olduğudur. Bu tesislere Rus uzmanların sokulmadığı duyumu alıyoruz. ABD ve terör örgütlerini desteklemesiyle bilinen Ermenistan devleti bu 10 civarındaki laboratuarlarda neler hazırlıyorlar ve neden bu kadar gizli tutuyorlar. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un geçen günlerde Ermenistan devletine yaptığı ziyaret ve sözde Ermeni soykırım anıtını bile ziyaret etmesine rağmen bu laboratuarlara Rus uzmanların girme izni verilmedi” dedi.
            HEDEF TÜRKLER…
             Gülbey, “Bioloji laboratuarlarında Ermenistan kış hastalıkları ile ilgili ölümcül virüsler hazırlayıp Türkiye ve Azerbaycan üzerinde test edecektir. Ermenilerin hedefi düşman millet olarak gördüğü Türk milletidir. Tüm komşu ülkelerindeki insan hakları kuruluşlarını ve Rusya’yı bu laboratuarları denetlemeye davet ediyoruz. Eğer Rus uzman Yevgeni Mihaylov’un iddia ettiği gibi Rus uzmanlar bu tesislere alınmıyorsa bu kadar gizli ne hazırlanıyor ki kimse içeriye alınmıyor. Ermenistan bölgede yine hangi kaos peşinde” şeklinde konuştu.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası