Iğdır'da Yiyecek bulmakta güçlük çeken kuşların imdadına esnaf yetişti

Tarih : 2020-01-29 / Kategori : Genel Haber

Iğdır'da Yiyecek bulmakta güçlük çeken kuşların imdadına esnaf yetişti Reklam Alanı

Soğuk hava ve karlı zeminde yiyecek bulamayan kuşlar için esnaflar adeta seferber oldu. Günde 2 defa kuşlar için alana yem bırakan esnaf mutlu olduklarını söyledi.Iğdır Dörtyol mevkiinde çevre esnafı her gün sabahın erken saatlerinde başladıkları yemleme faaliyetlerini gün boyu sürdürüyor. 
 

Güvercinler çevredeki binaların çatılarında yerlerini alıyor ve esnafın gelmesini bekliyor. Yıllardan beridi dörtyolda güvercinleri besleyen Iğdırlı esnaf Göçmen Kenan Diren, Her yıl olduğu gibi bu yılda kış şartlarında yem bulmakta zorluk çeken kuşlarımız için yem bırakıyorum. Bu işi severek yapıyorum. Yeğenimle birlikte günde iki kez yem bırakıyoruz. Güvercinler yemi yerken onları izliyor ve çok mutlu oluyorum.  Açlıklarını gideren kuşların ayrılmasıyla birlikte bizlerde işimize devam ediyoruz. dedi. 

Foto Galeri
Iğdır'da Yiyecek bulmakta güçlük çeken kuşların imdadına esnaf yetişti Iğdır'da Yiyecek bulmakta güçlük çeken kuşların imdadına esnaf yetişti Iğdır'da Yiyecek bulmakta güçlük çeken kuşların imdadına esnaf yetişti Iğdır'da Yiyecek bulmakta güçlük çeken kuşların imdadına esnaf yetişti

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.