KGK heyeti Bakan Çavuşoğlu’nu ziyaret etti

Tarih : 2020-01-29 / Kategori : Genel Haber

KGK heyeti Bakan Çavuşoğlu’nu ziyaret etti Reklam Alanı

Küresel Gazeteciler Konseyi Genel Başkanı Mehmet Ali Dim ve yönetim kurulu üyeleri Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu Dışişleri Bakanlığı'ndaki makamında ziyaret etti.
 

KÜRESEL Gazeteciler Konseyi (KGK) Genel Başkanı Mehmet Ali Dim ve yönetim kurulu üyeleri, genel merkez binasının da bulunduğu Ankara’da çeşitli temaslar gerçekleştirdi. Bu kapsamda Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu Dışişleri konutundaki makamında ziyaret eden KGK Genel Başkanı Dim ve yönetim kurulu üyeleri, KGK’nın 2020 vizyonu ve çalışmaları hakkında Bakan Çavuşoğlu’na bilgi verdi.

Oldukça verimli ve keyifli geçen görüşmenin ardından Bakan Çavuşoğlu’na KGK hatıra şildi takdim edildi. Görüşmeye ilişkin Küresel Gazeteciler Konseyi’nin resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: ‘‪ Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, yönetim kurulumuzu makamında kabul etti. Konseyimizin çalışmaları ve 2020 yılı uluslararası etkinlik planımızla ilgili kendilerine bilgi verdik. KGK hatıra şildini de takdim ettiğimiz bakanımıza kabulü ve desteği için ayrıca teşekkür ediyoruz. “

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.