Erkan Kandemir’den Ak Parti Iğdır İl Başkanlığına Ziyaret

Tarih : 2020-02-04 / Kategori : Siyaset

Erkan Kandemir’den Ak Parti Iğdır İl Başkanlığına Ziyaret Reklam Alanı

            Ak PartiTeşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir Iğdır il Başkanlığına hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Ak Parti Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Bölge Milletvekilleri, Bölge Kordinatörleri, İl Başkanları, Merkez ilçe Başkanları ile birlikte  Iğdır Ak Parti  il başkanlığı teşkilat toplantısında partililerle bir araya geldi.
            Ak Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz yaptığı konuşmada, Ak Parti teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in, Değerli Milletvekillerimizin, Bölge kordinatörlerimizin, İl Başkanları ve Belediye Başkanlarımızın bu gün aramızda olması bizleri mutlu etti. Anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşkilatım adına 
teşekkürlerimi sunuyorum. şeklinde konuştu.
     

   Ak Parti Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Öncelikle değerli başkanımı tebrik ediyorum yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Iğdır’a gelmeden önce sahada da bir araştırma yapıyoruz ve Iğdır da ve bu salonda da bir coşku görüyoruz. Bu coşkuyu yürekten tebrik ediyoruz. Iğdır bizim için çok özel, çok kıymetli çok kritik bir bölge burası Türkiyenin tapusudur. Iğdır bizim için birliğimizin  kardeşliğimizin daim olduğu yaşam kültürü ile Türkiye’ye örnek teşkil eden bir ilimiz. Bizler  AK Parti olarak ayrım yapmaksızın 81 ile aynı hizmeti götürmek için milletin emrinde olduğumuzu birkez daha söylüyoruz. 
        Türkiye’nin bir çok yerinde il başkanlarımız var gayret gösteren arkadaşlarımız teşkilatlarımız var, ama Iğdır’daki arkadaşlarımızın sorumluluğu bir kat daha fazla buradaki mücadele ve çalışma Ak Partinin oluşmasına olumlu katkılar sağlar. Bu gün bu görevi layıkıyla buraya kadar getiren arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ederiz. Bu gün kurucu il başkanı ve şimdiki il başkanına kadar tüm  başkanlarımız burada tüm teşkilatlarıyla bir arada eskisi yenisi ayırt etmeden bir aradayız.  Bu husus çok kıymetli ve çok önemlidir. dedi.
      Kandemir, Ülkemiz çok kritik ve zorlu bir süreçten geçiyor. İdlipte olanları gördünüz şehitlerimiz var hepsine Allahtan rahmet diliyoruz. Kim bu ülkeye bu memleketin evlatlarına kötülük yaptıysa misliyle bedelini öder ve şimdide ödüyorlar. Bizim huzurumuza kardeşliğimize elini uzatırsa misliyle gereğini yapmak bizim boynumuzun borcudur. Türkiye eski Türkiye değildir. Bizim Toprağımıza, bayrağımıza, ezanımıza uzanan elede dilede gereğini yaparız.
       Kandemir, Mualefeti ele alarak “CHP ve onun yanında hizalanan HDP’yi, İyi Parti’yi iyi anlatacağız. Bunlar 100 senedir hep milletten alacaklı gibi parmak sallar ve hep alacaklı gibi konuşurlar” diyen Kandemir, “Millet ne hisseder ne söyler bunu dinlemezler. Kulakları ve hisleri millette değil bunların, başka yerde. Bu topraklara, bu coğrafyaya ve bu medeniyete ait değiller” diye konuştu.
          Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Bizler yıllardır birlik ve beraberlik içinde kardeşçe yaşayan bir milletiz. Kimse bizim üzerimizden siyaset yapmasın. Kürt Türk  Alevi kardeştir.  Bizleri ayrıştırmaya çalışanlara fırsat vermeyelim.
        Kürtlere haksızlık yapılıyor diyorlar ben kürdüm ve belediye başkanıyım. Ayrım gözetmeksizin hizmet veriyorum. Eniyi hizmeti sunmaya da devam deceğim. Birileri iki kelime kürtçe bilmeden çıkıp kürtlerin hakkını savunmaya kalkıyor. Sen önce kürtçe öğren sonra kürtlerin hakkını savun. Bizler bu topraklarda yıllarca kardeşce yaşadık bundan böylede yaşamaya devam edeceğiz. dedi.

Foto Galeri
Erkan Kandemir’den Ak Parti Iğdır İl Başkanlığına Ziyaret Erkan Kandemir’den Ak Parti Iğdır İl Başkanlığına Ziyaret Erkan Kandemir’den Ak Parti Iğdır İl Başkanlığına Ziyaret Erkan Kandemir’den Ak Parti Iğdır İl Başkanlığına Ziyaret

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası