MELEKLİ BELEDİYESİNDEN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ

Tarih : 2020-02-18 / Kategori : Genel Haber

MELEKLİ BELEDİYESİNDEN  TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ Reklam Alanı

Melekli Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
 

            1 yıllık olarak yapılan toplu iş sözleşmesinde Belediye-iş Sendikası ile Melekli Belediyesi arasında enflasyon üstünde zam yapılarak sözleşme imzalandı.
Melekli Belediye Başkanı Eray Coşar ile Belediye-İş Sendikası Başkanı Himmet Bozan tarafından imzalanan toplu-iş sözleşmesi, her iki tarafı da memnun etti.
              Melekli Belediye Başkanı  Eray Coşar yaptığı açıklamada, Melekli Belediye Başkanlığı olarak, zor şartlarımıza rağmen çalışan işçilerimize öncelik verip, açıklanan enflasyon rakamlarının üzerinde, yıllık toplamda % 22,5 zam verdik. Belediye iş sendikası ile 2020 yılı zam sözleşmemizi yaptık. Allah hayırlı uğurlu etsin, dedi.
            Kars, Iğdır, Ardahan, Erzurum, Erzincan Belediye-İş Sendikası şube Başkanı Himmet Bozan ise, üyelerimiz adına Sayın Melekli Belediye başkanı Eray Coşar teşekkür ediyoruz, gerçekten kendileri emekçi dostu, bizlerin dertlerini çok iyi anlıyor, bu zam oranı ile Melekli’deki işçilerimize enflasyon üstünde enflasyon üstü zam aldık. İşçilerimiz bu toplu iş sözleşmesinden memnun olduklarını da beyan ettiler dedi.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası