AK Parti Merkez İlçe 7. Olağan Kongresini Yaptı

Tarih : 2020-03-09 / Kategori : Siyaset

AK Parti Merkez İlçe 7. Olağan Kongresini Yaptı Reklam Alanı

            AK Parti Iğdır Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi MKYK üyesi ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, İl Koordinatörü Mahmut Gürcan ve teşkilat mensuplarının yoğun katılımı ile Iğdır kültür merkezinde  yapıldı.
 
 

İl Koordinatörü Mahmut Gürcan’ın divan başkanlığını yaptığı kongrede, Ak Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz bir konuşma yaparak şöyle dedi: “Görevi devreden Merkez İlçe Başkanı  Kenan Açıkel’e emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, görevi devralan yeni Başkanımız Güven Demirel ve ekibine de başarılar diliyorum. Kongremiz partimize ve ilimize hayırlı uğurlu olsun. Sözlerime başlamadan önce Suriye’nin İdlib bölgesinde şehadet şerbeti içen Iğdır’ın yiğit evladı Piyade Uzman Çvş. Fatih Kara’ya ve tüm şehitlerimize Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum.
 
2023 ve 2071 Hedeflerine ilerlerken yolumuza konan engelleri Allah’ın izniyle birer birer aşıyoruz. Bu engelleri aşarken il teşkilatımızın önemli birimlerinden biri olan Merkez ilçe teşkilatı ve Güven Demirel kardeşimle omuz omuza yürümekten mutlu olduğumu belirtmek isterim. Merkez ilçemizin 7. olağan kongresine hepiniz hoş geldiniz.
 
Hepimizin bildiği gibi tarih milattan önce ve milattan sonra diye ikiye ayrılır, benim nazarımda Türkiye Cumhuriyeti'nin siyasi tarihi AK Parti'den önce ve sonra diye ikiye ayrılıyor. Ak partimiz ilimizde de birçok faaliyette bulunmuş ve büyük yatırımlara imza atmıştır.
 
Hak ettiğimiz noktaya gelmemiz için yaşadığımız standartları arttırabilmek adına neler yaptığını hepimiz biliyoruz. Hayal ettiğimiz bir çok konu bugün gerçek olmuş durumda, bunun en güzel örneği olan ve bugün milletvekilimizi karşıladığımız havalimanımız için de emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.
 
Doğalgaz sorunumuz vardı emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Sulama ve içme suyu konusunda çok büyük sorunlarımız var. Bunlarla ilgili yürütülen çok ciddi çalışmalarımız var. Allah'ın izniyle Ünlendi Barajımızın ihalesi yapıldı, İnşallah kısa zamanda tamamlanır. Tuzluca Barajımız ile birlikte de sulama sorunumuz Allah’ın izniyle tümüyle ortadan kalkacaktır. Son olarak da şunu söylemek istiyorum herkes konuşur ama Ak Parti Yapar.” şeklinde konuştu.
 
Kültür Merkezinde yapılan Ak Parti Merkez ilçe kongresine tek aday olarak katılan Güven Demirel ve listesi seçimi rakipsiz kazanmış oldu.
 
 Merkez İlçe Başkanı Güven Demirel seçim sonrası teşekkür konuşması yaparak şöyle dedi: “Bu gün yapılan 7. Olağan kongremizde gösterdiğiniz ilgi ve alakaya teşekkür ediyorum. Ak Parti ülkemizin kalkınmasına ışık tutan, yeniliklere öncülük eden, dünyaya entegre olmamızı sağlayan bir partidir. Bizlere verilmiş olan görevi layıkıyla yerine getirmek için canla başla çalışacağız. Iğdır’ımızın kalkınması için üzerimize düşenin fazlasını yapacağız.” Dedi.

Foto Galeri
AK Parti Merkez İlçe 7. Olağan Kongresini Yaptı AK Parti Merkez İlçe 7. Olağan Kongresini Yaptı AK Parti Merkez İlçe 7. Olağan Kongresini Yaptı AK Parti Merkez İlçe 7. Olağan Kongresini Yaptı

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası