SERDAR ÜNSAL ERMENİLER YİNE OYUN PEŞİNDE

Tarih : 2020-07-14 / Kategori : Genel Haber

SERDAR ÜNSAL  ERMENİLER YİNE OYUN PEŞİNDE Reklam Alanı

    Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri Federasyonu TADDEF Genel başkan yardımcısı Serdar Ünsal,”Ermeniler yine oyun peşinde ateşkesi bozarak 3 Azerbaycan Türk’ü askerin şehit olmasına vesile olmuşlar bunun karşılığında da gereken cevabı alarak 30 dan fazla kayıp vermişlerdir.”şeklinde konuştu.
     

             İşgal ettikleri topraklardan çekilmedikleri gibi utanmadan birde saldırı yapan Ermenilere gereken cevabın verilmesi gerektiğini söyleyen serdar Ünsal” Ateşkesi Ermenistan bozmuştur. Azerbaycan bunu fırsata çevirerek gereken cevabı misliyle vermelidir. Ermenileri destekleyenler AGİT MİNSK gurupları artık gerçeği görmeli Ermenilerin saldırgan tutumuna son verip işgal edilen toprakların  azatlığı için karar verilmeli 30 yıldır barış yolu deneniyor.Malesef sonuç yok bence AGİT ve MİNSK  oyalama taktiği yaparak işgal süresini uzatıyor.BM konuya el atarak bu konuyu çözmeli ”dedi.
          Ünsal, Türkiye her zaman olduğu gibi bugünde Azerbaycan'ın yanındadır. Olmaya da devam edecektir. Ermenistan’ın saldırgan tutumuna artık dur demenin zamanı gelmiştir. Azerbaycan ordusu da bunu yapacak güçtedir. Nisan savaşları da bunun en güzel örneğidir. ‪Şehit olan askerlere Allah'tan rahmet yaralılara acil şifa diliyorum. Kardeş Azerbaycan halkına başsağlığı diliyorum. Azerbaycan’ın yanındayız.Artık işgal edilen toprakların işgalden kurtarılma zamanı gelmiştir.”şeklinde konuştu.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası