Akıcı ve Çalışkan’dan Gazetemize Ziyaret

Tarih : 2020-07-25 / Kategori : Siyaset

Akıcı ve Çalışkan’dan  Gazetemize Ziyaret Reklam Alanı

           Karakoyunlu İlçesi Ak Parti İlçe Başkanı Kazım Akıcı ve Ak Parti İl Teşkilat üyesi Baycan Çalışkan  24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı nedeniyle gazetemizi ziyaret etti.

        Akıcı ve Çalışkan, gazetemiz Muhabiri Oğuzhan Şıktaş ile sohbet ederek 24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramını kutladı.
        Ülkelerin gelişiminde çok önemli bir yere sahip olan basının, halkı bilgilendirme, eğitme, kamuoyu oluşturma gibi çok önemli işlevleri bulunduğunu belirten Akıcı ve Çalışkan, “ Basın dünyasında çalışan ve emek veren gazetecilerin yağmurda, çamurda, sıcakta, soğukta, zaman zaman ise canını da tehlikeye atarak gerçekleştirdiği özverili çalışmaları sayesinde ülkemizde basın önemli bir konumda bulunuyor. Ülkemizin ve ilçemizin gelişimi, halkımızın bilgilendirilip bilinçlendirilmesi ve kamuoyunda gerekli hassasiyetlerin oluşturulmasında basın sektörünün çok önemli katkıları bulunuyor. Tüm gazetecilerin ve basın mensuplarımızın mesleklerinde uzun yıllar sağlık ve esenlik içinde çalışmalarını diliyor ve bu önemli günü en içten dileklerimle kutluyoruz.” şeklinde konuştular.
            Gazetemiz Muhabiri Oğuzhan Şıktaş’ise, Karakoyunlu İlçesi Ak Parti İlçe Başkanı Kazım Akıcı ve Ak Parti İl Teşkilat üyesi Baycan Çalışkan'a anlamlı ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.