Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim, Kurban Bayramı öncesi Protokol ve valilik personeli ile bayramlaştı.

Tarih : 2020-07-30 / Kategori : Genel Haber

Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim, Kurban Bayramı öncesi Protokol ve valilik personeli ile bayramlaştı. Reklam Alanı

          Iğdır Belediyesi Bahçesinde Gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde, vali yardımcıları, birim müdürleri ve çalışanlar da birbiriyle bayramlaştı.

 

   Bayramların, sevgi, kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel şekilde yaşandığı günler olduğunu ifade eden Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim, Protokol ve valilik çalışanlarının, sağlık, huzur ve mutluluk içinde bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.

            Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim, Bayramlaşmada sosyal mesafe kurallarına uyulması konusunda da uyarılarda bulundu.

Foto Galeri
Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim, Kurban Bayramı öncesi Protokol ve valilik personeli ile bayramlaştı. Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim, Kurban Bayramı öncesi Protokol ve valilik personeli ile bayramlaştı. Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim, Kurban Bayramı öncesi Protokol ve valilik personeli ile bayramlaştı. Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim, Kurban Bayramı öncesi Protokol ve valilik personeli ile bayramlaştı.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası