Covid-19 tedbirleri doğrultusunda yapılan denetimlere İlçe Kaymakamı Lütfullah GÖKTAŞ'da eşlik etti.

Tarih : 2020-08-08 / Kategori : Genel Haber

Covid-19 tedbirleri doğrultusunda yapılan denetimlere İlçe Kaymakamı  Lütfullah GÖKTAŞ'da eşlik etti. Reklam Alanı

          Türkiye genelinde yapılan denetlemeler çerçevesinde Karakoyunlu İlçesinde Kuaförler, Kahvehaneler, Lokantalar, Marketler ve diğer iş yerleri  denetlemeye tabi tutuldu.
 

              İlçe Kaymakamı Lütfullah GÖKTAŞ , Belediye Başkanı Bayramali BALLI, İlçe Emniyet Amiri Levent ALTUNKAYNAK, İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Zafer Eren COŞKUN, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü  Salih DURSUN  denetimlere katılarak eksik gördükleri konularda esnafa uyarılarda bulundular. 
Özelikle kıraathanelerde ve lokantalarda vatandaşların maske ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyarıda bulunan Kaymakamımız, aynı zamanda  sosyal mesafe kurallarına   çok  dikkat edilmesi gerektiğini de önemle dile getirdi.
           Denetlemeler sonucunda açıklamalarda bulunan İlçe Kaymakamı GÖKTAŞ,   uygulamaların Türkiye genelinde yapıldığını vurgulayarak “Bugün İlçemizde bulunan  bütün iş  yerlerinin denetimlerini  gerçekleştiriyoruz. Bu denetimleri yapma nedenimiz vatandaşlarımızı rahatsız etmek değil onların daha sağlıklı ortamlarda bulunmalarını sağlamaktır. Vatandaşlarımızın ve işyerlerimizin tedbirlere uyması konusunda biraz daha dikkatli olmasını diliyoruz" şeklinde gerekli uyarılarda bulundu.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası