İL BAŞKANI AYAZ'DAN ÇAĞRI

Tarih : 2020-08-19 / Kategori : Gündem

İL BAŞKANI AYAZ'DAN ÇAĞRI Reklam Alanı

Kıymetli Hemşehrilerim sizlere bir çağrıda bulunmak istiyorum;

 
Bilindiği üzere, ülkece Koronavirüse (Covid-19) karşı çok ciddi bir sınav verdik ve başarılı da olduk fakat unutmamalıyız ki pandemi süreci halen devam ediyor ve malesef şuanda Dünyada, Türkiye ve ilimiz genelinde çok ciddi bir vaka artışı söz konusu.
İnsan sağlığı herşeyin üzerindedir. Koronavirüs ile mücadelemiz çok ciddi sorumlulukları beraberinde getiriyor. Gencinden yaşlısına tüm hemşerilerimizin;
✅ Maske
✅ Mesafe
✅ Temizlik
Kurallarına mutlaka uymasını önemle rica ediyorum.
Gelin hep beraber bu süreci tam anlamıyla atlatana kadar gerek taziye yerleri gerek düğünler olsun topluluğun olduğu hiçbir yere mümkün mertebe hatta hiç gitmeyelim. Gençlerimizin büyük çoğunlukta taşıyıcı rolünde olduğu pandemi sürecinde virüsü yakınlarına bulaştırmaları söz konusu. Böylesi bir durumda bunun vicdan azabının ne kadar büyük olacağını unutmayalım.
Kurallara mutlaka uymanın yanı sıra çevremizdeki eş, dost, akraba vs. herkesi mutlaka uyaralım. Sağlık bakanımızın da dediği gibi "koronavirüs alacağımız tedbirlerden büyük değildir." Sizlerin bu çağrıya kulak vereceğinize ve tedbirlere uyacağınıza yürekten inanıyorum. Milletimiz her zaman olduğu gibi sağladığı birlik ve beraberlik sayesinde bu sürecinde üstesinden mutlaka gelecektir.
Hepinize sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum.
Sağlıcakla kalın.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası