12 EYLÜL ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİ İÇİN KURAN-I KERİM OKUNDU

Tarih : 2020-09-16 / Kategori : Genel Haber

12 EYLÜL ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİ İÇİN KURAN-I KERİM OKUNDU Reklam Alanı

 Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Iğdır İl Temsilciliği tarafından Iğdır Hacı Hacer camiinde 12 Eylül de şehit olanlar için  Kuran-ı Kerim okuttuldu.
         

 Başkan Kurban Parlar,” 12 Eylül Ülkücü Şehitleri ve vatan, millet, bayrak ve devlet yolunda şehit olan tüm güvenlik güçlerimiz ile kamu çalışanlarımızın adına Kuran-ı Kerim okuttuk. Belki bizler o dönemleri yaşamadık, görmedik ama her zaman ülküdaşlarımızın acılarınızı hissetmeye çalıştık, çalışıyoruz. Allah bu acı dolu günleri milletimize bir daha yaşatmasın. O dönemin mağdurları büyük çileler ve işkenceler gördüler. Büyük mücadeleler ortaya koydular. Ülkü Ocakları olarak gerektiğinde bu mücadeleleri verebilecek bir nesil yetiştirmeye çalışıyoruz. Şehitlerimiz Ülkücü Hareketin varlık sebebidir. Onlar canlarını hiçe sayarak bizlere kutsal bir emanet bıraktılar. Türk Milleti'nin yegane ümit kaynağı ülkücü gençliğin bu emanete layık olabilmesi ve bayrağı daha yükseklere taşıması için var gücüyle çalışması gerekmektedir. Ülkücü gençlik dün de bugün de vatan hainlerinin karşısında dimdik dikilmiştir, yarın da dikilecektir. Allah Türk Milleti'ni Ülkücüsüz bırakmasın. Ülkümüz uğruna canlarını feda eden, tüm Ülkü Şehitlerimize ve geçtiğimiz günlerde hain tuzakta şehadete erişen kahraman askerlerimize ,güvenlik güçlerimize yüce Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu. 
                 Programa , Iğdır Kamu-Sen İl Başkanı Ali Arslan ve  vatandaşlar katıldı. Cami çıkışında programa katılanlara ikramlar yapıldı.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası