IĞDIR’DA “4. BAL TANITIM GÜNLERİ” DÜZENLENDİ

Tarih : 2020-10-16 / Kategori : Genel Haber

IĞDIR’DA “4. BAL TANITIM GÜNLERİ” DÜZENLENDİ Reklam Alanı

        İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce 4.sü düzenlenen "Bal Tanıtım Günleri" etkinliğinin açılışı Vali-Belediye Başkan v. Hüseyin Engin Sarıibrahim’in katılımları ile  Vali Konağı yolu üzerinde kurulan stantlarda, bal üreticilerimizin de katılımlarıyla gerçekleşti. Iğdır yaylalarında arıcılık yapan yetiştiriciler ballarını açmış oldukları stantlarda tanıttılar.
       

 Gerçekleştirilen Bal Tanıtım Günleri etkinliğine İl Tarım ve Orman Müdür V.  Aziz Durak, Müdür Yardımcısı Esin Parin,  İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ferhat Akkuş, Iğdır  Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Höccet Şabahat, SSK İl Müdürü Birsen Dursun, Ticaret Borsası Başkanı Serhat Kumtepe, Tuzluca İlçe Tarım Müdürü Kemal Birge, Basın Mensupları ve vatandaşlar katıldılar.
       Vali/Belediye Başkan V. Hüseyin Engin Sarıibrahim, "Bal Tanıtım Günleri" etkinliği çerçevesinde kurulan 14 standı tek tek gezerek bal üreticilerinden bilgiler aldı ve üreticilerimize bereketli ve bol kazançlar diledi.
        İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce 4.sü düzenlenen "Bal Tanıtım Günleri" 5 gün sürecek ve Iğdır Arı Yetiştiricileri Birliğine üye olan üreticilerimiz ballarını sergileyecekler.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.