HAKAN GÖNEN ÖĞRENCİLERİMİZ İNTERNETE KAVUŞTU

Tarih : 2020-12-24 / Kategori : Eğitim

HAKAN GÖNEN ÖĞRENCİLERİMİZ  İNTERNETE KAVUŞTU Reklam Alanı

          Geçtiğimiz günlerde, internet erişimleri olmadığından bahisle, sosyal medyada Milli Eğitim Bakanından yardım talebinde bulunan,Iğdır’a bağlı Tuzluca ilçesine bağlı Yukarı Mahalle Zavot mevkiinde ikamet eden öğrenciler internete kavuştu.

               Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, “Valiliğimiz öncülüğünde, Müdürlüğümüzün girişimleri ve Telekom Müdürlüğümüzün yoğun çalışmaları sonucunda Yukarı Mahalle Zavot mevkiinde ikamet eden öğrenciler için internet hattı çekildi.  Öğrencilerimizin ve velilerimizin sevincini beraber yaşadık. Türk Telekom Müdürlüğü kısa sürede problemi çözdü. Velilerimiz ve öğrencilerimiz çok mutlu oldular “dedi.
                 Yukarı Mahalle Zavot mevkiine giden İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, öğrencilerin sevincine ortak oldu. Öğrenci ve velilere Artık evlerinizde de internet var ayrıca mahallede EBA destek merkezimiz bulunmaktadır. Öğrencilerimiz buradan da faydalanabilirler. Devletimiz güçlüdür.”şeklinde konuştu.
            Öğrenciler ve velilerde,”Sayın Milli Eğitim Bakanımıza, Valimize, Milli Eğitim Müdürümüze, Telekom müdürümüze teşekkür ederiz İnternet hattı ile artık derslerimizi daha iyi bir şekilde evlerimizde yapacağız çok mutluyuz.”dediler.
Haber: O. Şıktaş

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası