VALİ YENİ YILA KARAKOLLARDA GİRDİ

Tarih : 2021-01-01 / Kategori : Gündem

VALİ YENİ YILA KARAKOLLARDA GİRDİ Reklam Alanı

Iğdır Valisi/Belediye Başkan V. Hüseyin Engin Sarıibrahim yeni yıla kontrol noktaları, karakollar, sınır hattı ve Dilucu sınır pasında girdi.

2020 yılını geride bırakıp, 2021 yılına girdiğimiz gece, geç saatlere kadar sahada güvenlik güçlerimizi ziyaret ederek geçiren Iğdır Valisi/Belediye Başkan V. Hüseyin Engin Sarıibrahim sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda şöyle dedi: “Huzur ve güvenin teminatı olarak, yeni yıla sükun içerisinde girebilmek için üstün gayret ve fedakarlıkla görev yapan kahraman polislerimizin yeni yılını tebrik ettik.

Yeni yıla çalışarak giren tüm güvenlik güçlerimize muvaffakiyetler diliyorum.

Dilucu ve Taşburun Jandarma Karakol Komutanlıklarında vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için büyük bir özveriyle görev yapan kahraman evlatlarımızın yeni yılını tebrik ettik.

Rabbim tüm güvenlik güçlerimizi korusun, muzaffer eylesin.”

Ağır kış şartlarında gece gündüz demeden ülkemizin huzur ve güvenliği için görev yapan Asker, Polis, Jandarma birliklerimizi yalnız bırakmayan, yeni yıla vatan savunması için can siperane çalışan yiğitlerimizle giren Iğdır Valisi ve Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibramih’i canı gönülden kutluyoruz.

2021 yılında yüce Allah ülkemizi afetlerden, belalardan, ekonomik sıkıntılardan korusun.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası