KIRSAL KALKINMA DESTEKLEMELERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Tarih : 2021-01-11 / Kategori : Genel Haber

KIRSAL KALKINMA DESTEKLEMELERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ Reklam Alanı

Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi ve Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Kırsal Ekonomik Altyapı Yatırımlarının Desteklenmesi Tebliğleri hakkında Kooperatif, Birlik ve Sivil Toplum Kuruluşu Başkanlarının katılımıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı.
 

Gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında katılımcı kuruluş ve birlik temsilcilerine desteklemelerle ilgili teknik personellerimizce sunumlar yapılarak açıklayıcı bilgiler verildi. 
İlimiz genelindeki girişimcilerin bu desteklerden yeterince faydalanmasını saplamak ve yapacakları projelerinde yanlış ve hatalı durumlara düşmemeleri için gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısı katılımcılar tarafından memnuniyetle karşılandı.
Toplantıda; Katılımcı kooperatif, birlik ve STK’lara teşekkür eden İl Müdürü Özkan YOLCU; “İlimizin kalkınması için hep birlikte elimizden gelenin fazlasını yapmamız gerekmektedir. Üyelerinize yol gösterici ve yapacakları başvuru projelerinde hep birlikte yardımcı olalım ki daha fazla işletmemiz yararlanabilsin. Gerçekleştirdiğimiz bilgilendirme toplantısına katılımlarınızdan ötürü teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.
Haber: A. Şıktaş

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası