Ak Parti Tuzluca İlçesi 7. Olağan Kongresini gerçekleşti

Tarih : 2021-01-12 / Kategori : Siyaset

Ak Parti Tuzluca İlçesi  7. Olağan Kongresini gerçekleşti Reklam Alanı

Ak Parti Tuzluca İlçe başkanlığı seçiminde Mehmet Öner ile Davut Kovan yarıştılar. Eski başkan Öner yeniden ilçe başkanı seçildi.  
 

          Pazar günü Tuzluca ilçesi Ak Parti ilçe başkanlığı seçimi yapıldı. Kongrede iki başkan adayı yarıştı. Mevcut başkan Mehmet Öner'e rakip olan Davut Kovan delegelerin karşısına çıkarak kıyasıya bir yarış sergilediler. Mehmet öner 177, Davut Kovan 143 oy aldı.           

           Pandemi dolayısıyla Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen kongrede konuşan Ak Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz, Bugün, Tuzluca İlçemiz 7. Olağan Kongresini gerçekleştirdi.  İlçe delegelerimizin kullandığı oylar sonucunda mevcut İlçe Başkanımız Mehmet Öner ile bu kutlu yolda kaldığımız yerden yürümeye devam edeceğiz.  AK Parti inancın, birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin Partisidir, AK Parti tüm Türkiye'nin Partisidir. Bugünkü kongremiz bunun en güzel örneklerinden biriydi, tam bir demokrasi şöleni havasında baştan sona şeffaf bir şekilde, birlik ve beraberlik içerisinde, en ufak bir tartışmaya mahal vermeden yapıldı.  Biz çok büyük bir aileyiz, bu sebeple tüm üyelerimize yürekten teşekkür ediyor, İlçe Başkanımız Mehmet Öner'e başarılar diliyorum.” dedi.
         

           Ak Parti Tuzluca ilçe başkanı Mehmet Öner’ Göreve geldiğimiz ilk andan itibaren tüm arkadaşlarımla birlikte durmadan, yorulmadan, partimizin başarısı için çalışmayı amaçladık. Biz inandığımız yolda yürümekten asla yılmayacağız.’’ dedi.

Foto Galeri
Ak Parti Tuzluca İlçesi  7. Olağan Kongresini gerçekleşti Ak Parti Tuzluca İlçesi  7. Olağan Kongresini gerçekleşti Ak Parti Tuzluca İlçesi  7. Olağan Kongresini gerçekleşti

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.