Gazi Orhan Severli yeniden başkan seçildi

Tarih : 2021-04-08 / Kategori : Genel Haber

Gazi Orhan Severli yeniden başkan seçildi Reklam Alanı

  Yeni Büro sen'de, mevcut başkan Gazi Orhan Severli yeniden seçildi
         Merkezi Siirt'te Kurulan Yeni Büro Memurları ve Kamuda Çalışan Tüm Vatan Yıldızlarının Yakınları Sendikası (Yeni Büro-Sen) 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı.
           Şehit ve Gazi Sendikalarına bağlı Yeni Büro Memurları ve Kamuda Çalışan Tüm Vatan Yıldızlarının Yakınları Sendikası 1. Olağan Genel Kurulunda, mevcut başkan Orhan SEVERLİ yeniden seçildi.

                Şehit ve Gazi Sendikalarına bağlı Yeni Büro Memurları ve Kamuda Çalışan Tüm Vatan Yıldızlarının Yakınları Sendikası 1. Olağan Genel Kurulunun ikinci günü, delegelerin oylarıyla mevcut başkan Orhan  Severli yeniden başkan oldu.
            Pandemi nedeniyle katılımın sendika temsilcileri ve delegelerle sınırlandırıldığı 1. Olağan Genel Kurulda başkan adayları seçim konuşmalarını gerçekleştirdi.Cengiz Topel Caddesi'ndeki merkez binasında düzenlenen kongre, divan başkanlığının oluşması, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.         Yeni Büro Sen Genel Başkanı Gazi Orhan Severli, katılımdan dolayı herkese teşekkür etti.
         Şehit ve Gazi Sendikalarına bağlı Yeni Büro Memurları ve Kamuda Çalışan Tüm Vatan Yıldızlarının Yakınları Sendikası (YENİ-BÜRO-SEN) Başkanı Gazi Orhan Severli "Şehit ve gazi sendikaları, sendikadan ziyade, devlet odaklı çalışan bir sendikadır. Önceliğimiz ilkemiz ve hedefimiz devlettir. Devlete sahip çıkmak, devletin kurumlarına ve bu kurumlarda çalışan personelin özlük sosyal haklarını sahip çıkmayı amaçlıyoruz, sendikacılık anlayışımız budur." Biz Bu  Ayyıldızlı bayrağımıza  amblemimizdeki gibi omuz veren ve onun için canlarını feda eden kahramanların yakınlarına sahip çıkmayı kendimize ilke edinmiş ve sesleri hukuka uygun olarak duyurmak.Devletimize nasıl faydalı olabiliriz diye düşünenleriz. Samimi gerçek sendika adresidir Yeni Büro sen. BIZE BİZ BİZE YETERİZ ÇÜNKÜ BİZ BİR AİLEYİZ. dedi. Haber: A. Şıktaş

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.