MEHMET ÇAVUŞ ORTAOKULUNA ZİYARET

Tarih : 2021-05-03 / Kategori : Eğitim

MEHMET ÇAVUŞ  ORTAOKULUNA  ZİYARET Reklam Alanı

          Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Iğdır Mehmet Çavuş Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.
              Okula devam eden 8. Sınıf öğrencilerinin dersine giren İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Öğrencilerle sohbet ederek ders durumlarını sordu.
               Gönen, öğrencilerle sohbetinde pandemi nedeniyle yüz yüze eğitime ara verileceğini bu nedenle uzaktan eğitime, eba sistemine katılmayı ihmal etmemelerini ramazan bayramından sonra yüz yüze eğitimin yeniden başlayacağını söyledi.

 Öğrencilere pandemi kurallarına uymalarını da isteyerek,”Bu Koranavirüsten ancak kurallara uyarak kurtuluruz sizler kurallara uyun çevrenizde uymayanları da uyarın. Derslerinize daha çok çalışarak eksikleriniz telafi edin “dedi.
               Daha sonra öğretmenler odasında okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya gelen Gönen, burada öğretmenlerle sohbet ederek ve görüş, önerilerini dinleyerek “Bu pandemi döneminde gücümüz yettiğince okullarımızı gezerek, öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle bir araya geliyor öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin taleplerini dinliyoruz. Bize emanet edilen öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Eğitim ve öğretime katkı sağlayan tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.
Haber:A. Şıktaş

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.