Bakan Pakdemirli Ak Parti İl Başkanlığını Ziyaret Etti

Tarih : 2021-06-23 / Kategori : Siyaset

Bakan Pakdemirli Ak Parti İl Başkanlığını Ziyaret Etti Reklam Alanı

Bir dizi ziyaretlerde ve açılışlarda bulunmak için şehrimize gelen;
Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli, Ak Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.
Ziyarette Ak Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz, Kıymetli Bakanımıza, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın halıya işlemeli portresini hediye etti.
 

             Ak Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile Şehrimize gelecek yatırımlar ve projeler üzerine istişare ve değerlendirmelerde bulundu. 
            İl Başkanı Ayaz, Bu ziyaretlerinden ve yatırımlardan  ötürü Kıymetli Bakanımıza teşekkür ediyoruz.”dedi.
           Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Çocuklarımızın geleceğiyle gerçekten ilgilenen bir ittifak var, onun adı Cumhur İttifakı. Millet İttifakı günü kurtarmak adına farklı angajmanlara girerek geleceğe yönelik Türkiye'yi belirsizliğe doğru götürmeye çalışıyor." dedi.
            AK Parti Iğdır İl Binasında partililer ile bir araya gelen Bakan Pakdemirli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını ileterek, Iğdır ilimizin stratejik olarak çok önemli şehir olduğunu dile getirdi.
              Pakdemirli,  Çocuklarımızın geleceğiyle gerçekten ilgilenen bir ittifak var, onun adı Cumhur İttifakı. Millet İttifakı günü kurtarmak adına farklı angajmanlara girerek geleceğe yönelik Türkiye'yi belirsizliğe doğru götürmeye çalışıyor. Bu anlamda çocuklarımızın geleceği için doğru yerde bulunmak gerekiyor. "Partilerin hizmet için var olduğunu aktaran Pakdemirli, bazı partilerin ise maalesef gençlerin ve Türkiye'nin geleceğiyle, Türkiye'nin pozitifliğiyle ilgilenmediğini dile getirdi."Dünyanın en mega projeleri neyse Cumhurbaşkanı Erdoğan döneminde yapıldı" Pakdemirli, Türkiye'nin Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde son 20 senede çok iyi noktaya geldiğine dikkati çekerek, şöyle devam etti:"Gerçekten 21. yüzyıla iyi bir liderle Türkiye'ye adım atma şansımız oldu. Akıl bile edemeyeceğimiz birçok şey oldu Türkiye'de, Erdoğan'ın dirayetli duruşu sayesinde 30 yıllık Karabağ işgalden kurtuldu, Fetö ile uğraştı ve bitirdi Allah'a şükür. 80 yıldır problem olan ve birkaç neslin özlemi olan Ayasofya'yı açtı. Taksim'de 'cami özlemim' var dedi ve bu özlemini gerçekleştirdi. İstanbul'a dünyanın en büyük havalimanını yaptı, köprüleri, alt geçit ve yapıları saymıyorum. Dünyanın en mega projeleri neyse Cumhurbaşkanı Erdoğan döneminde yapıldı.
             "Pakdemirli, şubat ayında AK Parti Iğdır İl Başkanlığına seçilen Ali Kemal Ayaz'a görevinde başarılar dileyerek, partinin her siyasi kademesinden gelmiş biri olarak Ayaz'a tavsiyelerde bulundu.
             Partideki toplantı sonrası Bakan Pakdemirli, beraberindeki Iğdır Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim, AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım ve AK Parti Iğdır İl Başkanı Ayaz ile esnafı ziyaret etti.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası