DURSUN YALÇIN’A MİLLİ EĞİTİM BAKANI HAYIRLI OLSUN DEDİ

Tarih : 2021-06-26 / Kategori : Eğitim

DURSUN YALÇIN’A MİLLİ EĞİTİM  BAKANI  HAYIRLI OLSUN DEDİ Reklam Alanı

        Iğdır’da 38 yıl idarecilik yapan ve  1 Temmuz itibarıyla emekli  olan Dursun Yalçın, için düzenlenen veda yemeğine Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk görüntülü telefon görüşmesi ile katılarak yeni hayatında başarılar dileyip  hayırlı olsun dileklerini iletti.
 

   Iğdır 15 Temmuz Anadolu Lisesi Öğretmenleri, Emekli Olan Okul Müdürü Dursun Yalçın’ı veda Yemeği İle Uğurladılar.
          Bir restoranda düzenlenen veda yemeğine İl Milli Eğitim müdürü Hakan Gönen,Milli Eğitim Bakanı danışmanı Doç.Dr. Turgay Öntaş ,şube müdürü Hüseyin Kıran ve öğretmenler katıldı.
         Milli Eğitim Bakanı danışmanı Doç.Dr. Turgay Öntaş,Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u arayarak emekli olan okul müdürü Dursun Yalçın ile görüntülü görüştürdü.
           Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk,emekli olan Dursun Yalçın’a Eğitim camiasına vermiş olduğun katkılardan dolayı teşekkür ederek emeklilik hayatında başarılar diledi.
                Dursun Yalçın’da “Sayın bakanım benim için bu görüşme sürpriz oldu.Beni onurlandırıp mutlu ettiniz.40 yıl boyunca devletime ve Milli Eğitim camiasına hizmet ettim.Bu ince düşüncenizden dolay teşekkür ederim.Bu günü asla unutmayacağım. ”dedi.
                Daha sonra okul idaresinin hazırlamış olduğu plaketi Dursun Yalçın’a taktim  eden  Milli Eğitim Bakanı danışmanı Doç.Dr. Turgay Öntaş,”Şimdiye kadar Milli Eğitime vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür ederek emeklilik hayatında başarılar.”diledi.
           İl Milli Eğitim müdürü Hakan Gönen’de Dursun Yalçın’a hayırlı emeklilikler dileyerek,” Bir eğitimci olarak emeklilik döneminde tecrübelerinizle bir eğitim emektarı olarak Iğdır eğitim ailesine her zaman fahri hizmetlerinizi bekliyoruz. Hayırlı olsun ”dedi.
Veda yemeği toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası