Ahmet Tutulmaz’dan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Ziyareti

Tarih : 2021-07-26 / Kategori : Siyaset

Ahmet Tutulmaz’dan 24 Temmuz  Gazeteciler ve Basın Bayramı Ziyareti Reklam Alanı

          Ak Parti Eski İl Başkanı Av. Ahmet Tutulmaz ve beraberinde Metin Akkuş ve Tarkan Alkazak ile birlikte 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Ziyareti dolaysıyla Yeşil Iğdır Gazetesi ve 15 Temmuz Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cabbar Şıktaş’ı makamında ziyaret etti.
 

Ak Parti Eski İl Başkanı Av. Ahmet Tutulmaz, “Basının gerek toplumsal, gerekse siyasal hayatta, ne kadar önemli olduğunu en iyi bilenlerdeniz.” dedi.
“Doğru haber verme, objektif yayınlar yapmak, kentlerin büyümesinde kalkınmasında ne kadar önemli olduğunu biliyoruz” diyen Tutulmaz, şu ifadeleri kullandı: “Bizlerin gözü kulağı olan basın aracılığıyla toplumun her kesimine ulaşmada bizlere yardımcı oluyorlar. Basın etiği ve meslek ilkeleri çerçevesinde; kamuoyunun doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirilmesi için mesai mefhumu gözetmeksizin fedakârca çalışan tüm basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyorum.”şeklinde konuştu. 
Yeşil Iğdır Gazetesi ve 15 Temmuz Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cabbar Şıktaş, anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Ziyaret hoş sohbetin ardından hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası