IĞDIR DEVLET HASTAHANESİ YENİ CİHAZLARLA SAĞLIKTA DAHA İYİ HİZMET VERECEK”

Tarih : 2022-02-14 / Kategori : Sağlık

IĞDIR DEVLET HASTAHANESİ YENİ  CİHAZLARLA  SAĞLIKTA DAHA İYİ HİZMET VERECEK” Reklam Alanı

              Iğdır Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Selahattin Karagöz, 3 yeni tıbbi cihazın kurulumu ile Iğdır Devlet Hastanesi  sağlık alanında  Iğdırlılara eniyi  iyi hizmeti sunacaktır. ”dedi.
     

 Başhekimi  Karagöz, yaptığı basın açıklamasında şunları kaydetti:”  Hastanemiz bünyesinde kullanılmak üzere 3 yeni tıbbi cihazın kurulumu tamamlandı ve yeni kurulan tıbbi cihazlarımızla hasta kabulüne başlandı. Hastanemiz bünyesine kurulan yeni tıbbi cihazlar ve hali hazırda kullanılan tıbbi cihazlarla beraber, Iğdır Devlet Hastanesi olarak tıbbi görüntüleme noktasında en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.”
                    Iğdır  devlet hastanesine  1-TOMOGRAFİ (BT), 2-Ultrasonografi (RENKLİ DROPPLER USG) 3-KEMİK DANSİTOMETRİ (DEXA) olmak üzere 3 adet yeni cihaz aldığını söyleyen Karagöz,” Yeni kurulan 128 Kesit Görüntü kalitesi yüksek, Tomografi(BT) cihazı ile birlikte hastanemizdeki tomografi cihazı sayısı 2'ye yükseldi.Özellikle girişimsel işlemlerde ve Meme Usg'de kullanılan görüntü kalitesi ve hızı yüksek yeni cihazla, USG cihaz sayımız 8'e yükseldi. Misyonumuz doğrultusunda hizmet kalitemizin arttırılması ve hasta memnuniyetinin sağlanması için gece gündüz demeden çalışmaya ve en iyi sağlık hizmetini almanız için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bu düşünceler ile böylesine devasa cihazları ilimize kazandıran başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a, Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca'ya, Iğdır Milletvekilimiz Sn. Yaşar Karadağ'a İstanbul Milletvekilimiz Sn. Şamil Ayrım'a,  İl Valimiz Sn. H. Engin Sarıibrahim'e, Iğdır İl Başkanlarımız Ali Kemal Ayaz ve İl Sağlık Müdürümüz Dr. Caner Tazegün'e, tüm Iğdır halkı adına teşekkürlerimizi sunarız.” şeklinde konuştu.
Haber: Oğuzhan  Şıktaş

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası