TÜRK İMAR- SEN TEMSİLCİSİ ERTUĞRUL ÇİFLİK,TOKİ KONUTLARI KÜLLÜK KÖYÜ BÖLGESİNE YAPILMALI”

Tarih : 2022-09-21 / Kategori : Genel Haber

TÜRK İMAR- SEN TEMSİLCİSİ ERTUĞRUL ÇİFLİK,TOKİ KONUTLARI KÜLLÜK KÖYÜ BÖLGESİNE YAPILMALI” Reklam Alanı

            Türk İmar-Sen Iğdır Temsilcisi Ertuğrul Çiflik, “TOKİ tarafından ilimizde yapılacak olan 550 konut vatandaşlarımız tarafından sevinçle karşılanmıştır , başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Bakanımız Sayın Murat Kurum’a Iğdır’a verdikleri değerden dolayı teşekkür ederiz.”dedi.
      

     Iğdır Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğünde İnşaat Mühendisi olarak çalışan Türk İmar- Sen temsilcisi Ertuğrul Çiflik ; 31 Ekim tarihine kadar yapılacak başvuru sayısının şimdiden binlere ulaştığını belirterek vatandaşlar tarafından bizzat gelerek veya telefonla aranarak İlimizde yapılacak 550 konutun Melekli beldesi civarı veya Küllük köyü bölgesinde bulunan Havaalanı yolu kenarına yapılmasını talep etmektedirler.Bu talebi  siyasilerimize ve sayın valimize aktarıyoruz.Melekli veya Küllük köyü bölgesine yapılacak olan toplu konutlara vatandaşlar büyük ilgi gösterecektir.”şeklinde konuştu.
                    Ertuğrul Çiflik ; Konut için başvuru yapan vatandaşların büyük çoğunluğunun isteği olan bu durumun gerek Valilik , gerek TOKİ veya gerekse Siyasiler tarafından değerlendirileceğini umduklarını belirtti. Haber: Zeki Şıktaş

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası