AK Parti Teşkilat Akademisi'nde 3'üncü dönem başlıyor

Tarih : 2022-11-04 / Kategori : Siyaset

AK Parti Teşkilat Akademisi'nde 3'üncü dönem başlıyor

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı'nca düzenlenecek, 3'üncü Dönem Teşkilat Akademisi Eğitim Programı, 'Türkiye Yüzyılı' konseptiyle 81 ilde gerçekleştirilecek.
 

 Teşkilat Akademisi eğitimleri, 81 ilde 3 kademe il ve ilçe yönetimlerini kapsayacak. 93 bin teşkilat mensubuna çeşitli alanlarda dersler verilecek. Eğitimlerin ana teması ‘Türkiye Yüzyılı’ olacak. İlk eğitimler 5-6 Kasım’da 34 ilde yapılacak. AK Parti Ar-Ge ve Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, “Eğitim programının hedefi Türkiye’nin 81 ilinde yaklaşık 93 bin teşkilat mensubumuzun motivasyonunu, inancını, özgüvenini ve aidiyetini yükselterek önümüzdeki önemli sürece hazırlanmak. Gerçekleştireceğimiz eğitim faaliyetleri kapsamında, her ilimizde 3 kademe il ve ilçe yönetimlerimizi programa alıyoruz. ‘Teşkilat Akademisi’ adını verdiğimiz eğitimleri tüm Türkiye’de daha önce 2 kez gerçekleştirdik. Bu 3’üncü dönemi olacak. Eğitimler, alanında uzman ve kamuoyunun da çok iyi tanıdığı isimler tarafından verilecek. Eğitim içeriğine bağlı olarak, Merkez Yürütme Kurulu/Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, bakanlarımız, bakan yardımcılarımız, milletvekillerimiz, uzman eğitimciler, akademisyenler ve gazeteciler 4 ana ders başlığında eğitim verecek. AK Parti; yeni yüzyıla, ‘Türkiye Yüzyılı’na hazırlanıyor. Eğitimlerimizin ana konsepti Sayın Cumhurbaşkanı’mızın açıkladığı ‘Türkiye Yüzyılı’ üzerine olacak. Tüm partimiz tam odak çalışıyor. Önümüzde çok önemli bir seçim var. Teşkilatlarımızın tüm hazırlığı buna yönelik” dedi.
Ak Parti ‘Teşkilat Akademisi’ eğitim programı, her ilde olduğu gibi Iğdır’da da 4 ders başlığında verilecek,  Dersler Yusuf Alabarda, Seyit Han, Ahmet Ateş, Esat Nuhoğlu tarafından verilecek. 81 ilde 3 haftada tamamlanacak. Dersler, cumartesi- pazar olarak hafta sonları gerçekleştirilecek.  Haber:  Zeki Şıktaş

Facebook Beğenenler

Yorum yapılmadı!

Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.