Ak Parti Iğdır Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Çağlar Akar İstifa Etti

Tarih : 2023-01-11 / Kategori : Siyaset

Ak Parti Iğdır Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Çağlar Akar İstifa Etti

Ak Parti Iğdır Gençlik Kolları İl Başkanlığında 2021-2022 Yılına kadar  görev yapan Muhammet Çağlar Akar’ iş değişikliğinden dolayı  görevinden istifa etti. 

          Ak Parti Iğdır Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Çağlar Akar, yapmış olduğu açıklamada şunları kaydetti;  Değerli Kamuoyunun Bilgisine:
           Yaklaşık 2 yıldır onur, şeref ve mutlulukla yürüttüğüm Ak Parti Iğdır Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevimden iş değişikliğimden ötürü affımı talep ettim. Hayatımın en güzel yıllarını AK Parti’mizde ve liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında geçirmiş olmanın bahtiyarlığını yaşıyorum. Görev süremiz boyunca yol arkadaşlarımla birlikte Iğdır’ın her sokağında liderimizi ve hizmetlerini haykırdık. Şehrimizde Genel Merkezimizin talimatları doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüp, üniversitelerde 1; üye çalışmalarında 2 kez Türkiye derecesi kazanmış olmanın haklı gururunu yaşadık. Bu süreçte teşkilatımıza her daim mihmandarlık yapan, en büyük destekçimiz, AK Gençliğin başkanı ve ağabeyi Gençlik Kolları Genel Başkanımız Sn. Eyyüp Kadir İnan başkanıma, MYK ve MKYK üyelerimize, kıymetli desteklerinden ötürü İl başkanımıza, Merkez ilçe başkanımıza, Kadın Kolları başkanımıza, her ihtiyacımıza koşan ilçe belediye başkanlarımıza, il genel meclis üyelerimize, belediye encümenlerimize ve birlikte yürürken attığım her adımda benimle olan çok değerli yol arkadaşlarım, kardeşlerim, il yönetim kurulum, ilçe başkanlarım, belde başkanlarım ve yönetimleri, üniak ve lise teşkilatımızda ki fedakar kardeşlerime sonsuz teşekkür ederim.  Rabbim liderimiz ve davamız yolunda yürüyen tüm teşkilat mensuplarına güç kuvvet versin inşallah.” şeklinde konuştu. Haber: Zeki Şıktaş
 

Facebook Beğenenler

Yorum yapılmadı!

Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası