AK Parti Iğdır Milletvekili Cantürk Alagöz, mazbatasını aldı

Tarih : 2023-05-26 / Kategori : Siyaset

AK Parti Iğdır  Milletvekili Cantürk Alagöz, mazbatasını aldı

           28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde AK Parti'den Iğdır milletvekili seçilen Cantürk Alagöz, mazbatasını İl seçim kurulu başkanı Hakim Şilan Ekmen Kaya’dan  aldı.
          

  Cantürk Alagöz, Iğdır Adliyesinde mazbatasını aldıktan sonra gazetecilere, kendisine destek olan herkese teşekkür ettiğini söyledi.
           Cantürk Alagöz, "Seçim sürecinde gece gündüz bizlerle beraber çalışan, destek olan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzde 28 Mayıs seçimleri var, burada da yine hemşehrilerimizin desteğini bekliyoruz. Gelecek nesillere güzel bir Türkiye bırakmak, Iğdır ve Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz." dedi.
              AK Parti Iğdır İl Başkanı Ali Kemal Ayaz’da ,Cantürk Alagöz, sadece AK Parti'nin değil, tüm Iğdır'ın milletvekili olduğunu, kendisine ve şehre hayırlı olmasını temenni ettiğini belirterek, başarılı ve yeni hizmetlerin kazandırılacağı bir dönem olacağını dile getirdi.
                 Adliyedeki mazbata törenine Eski milletvekili Nurettin Aras, İl başkanı Ali Kemal Ayaz, yardımcısı Göksal Kılıçlı, Melekli belediye başkanı Eray Coşar ve partililer katıldı. Haber: Ali Şıktaş

Foto Galeri
AK Parti Iğdır  Milletvekili Cantürk Alagöz, mazbatasını aldı AK Parti Iğdır  Milletvekili Cantürk Alagöz, mazbatasını aldı AK Parti Iğdır  Milletvekili Cantürk Alagöz, mazbatasını aldı AK Parti Iğdır  Milletvekili Cantürk Alagöz, mazbatasını aldı

Facebook Beğenenler

Yorum yapılmadı!

Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.