ALAGÖZ VE AYAZ’DAN NEZAKET ZİYARETİ

Tarih : 2023-05-29 / Kategori : Siyaset

ALAGÖZ VE AYAZ’DAN NEZAKET ZİYARETİ

 Ak Parti Iğdır Milletvekili Cantürk Alagöz, Ak Parti Iğdır İl Başkanı Ali Kemal Ayaz ve Alagöz Holding Iğdır Futbol Kulübü Başkan Yardımcısı Fazıl Alagöz Cumartesi günü gazetemize nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

 

Milletvekili seçiminin ardından Cumhurbaşkanlığı seçimine yoğun bir mesai harcayan Ak Parti Milletvekili Cantürk Alagöz ile Ak Parti Iğdır İl Başkanı Ali Kemal Ayaz ve Alagöz Holding Iğdır Futbol Kulübü Başkan Yardımcısı Fazıl Alagöz gazetemiz genel yayın yönetmeni Cabbar Şıktaş’ı makamında ziyaret ederek bir süre hasbihal ettiler.

Ziyarette bir açıklama yapan Cantürk Alagöz şöyle dedi: “Iğdır halkına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bizleri onore ettiler ve temsilcileri olarak meclise yolladılar. Halkımızın teveccühüne layık olmaya çalışacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Milletvekilliği seçim sürecini bitirdik, Pazar günü de Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Allah’ın izniyle açık ara bu seçimi kazanacak ve yarınlarda hem ülkemizin ve hem de Iğdır’ımızın kalkınması için yoğun bir çalışma içerisine gireceğiz. Her şeyden önce halkımızın sabırlı olması, gelişmeleri takip etmesi gerekmektedir. Pazartesinden itibaren bambaşka bir güne başlayacağımızı söyleyebilirim. Oyları ile kutlama etkinliğimize katılarak bizlere güç veren tüm halkımıza bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.  

Ak Parti Iğdır İl Başkanı Ali Kemal Ayaz’da yaptığı açıklamada: “Kazanan Iğdır oldu, kazanan Türkiye oldu. Elbette her siyasi parti hizmet etmek için yarışır. Biz daha iyi hizmet edeceğiz diye çıktığımız yolda, hem Iğdır’da halkımızın teveccühüne sahip olduk, hem de Türkiye’de… Iğdır halkını bütün olarak kucaklayacak yüreğimiz, hizmet etmekte bir adım geri atmayacak kabiliyetimiz olduğunu düşünüyoruz. İnşallah hükümet kurulduktan sonra bir gün bile beklemeden şehrimizin sorunlarının çözümü için çalışmalarımızı devam ettireceğiz.” Dedi.

Alagöz ve Ayaz’a nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederiz. Haber: Ali Şıktaş

Facebook Beğenenler

Yorum yapılmadı!

Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.